Úložiště OceanStor Dorado od Huawei jmenováno volbou zákazníků Gartner Peer

Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení ve všech případech a 100% míru doporučení vynesly úložišti OceanStor Dorado společnosti Huawei cenu Customer’s Choice na platformě Gartner Peer Insights 2023. Zákazníci napříč odvětvími udělují produktům a řešením celé škály výrobců technologií svá hodnocení v průběhu roku. Pro společnost se letos jedná již o druhé ocenění – mezi zákazníky zvítězilo také síťové řešení Huawei SD-WAN, a to již počtvrté v řadě.

Zdroj: Huawei
Zdroj: Huawei

Cena Gartner Peer Insights Customers Choice je udělována na základě recenzí koncových uživatelů, kteří mají s hodnocenými produkty či službami své vlastní zkušenosti. V rámci hodnotícího procesu bylo úložiště typu all-flash OceanStor Dorado ověřeno stovkami zákazníků po celém světě v řadě odvětví, včetně telekomunikací, výroby, služeb a dalších. Úložiště OceanStor Dorado využívají zákazníci ve více než 150 zemích a regionech včetně Latinské Ameriky, Evropy, Afriky, Středního východu a Asie a Tichomoří, kde poskytuje spolehlivé služby pro malé a střední podniky, velké korporátní společnosti i veřejný a vládní sektor. „Začátkem roku 2022 jsme pořídili Huawei OceanStor Dorado 8000 jako úložiště pro náš systém ukládání dokumentů,“ uvedl ve své recenzi zákazník ze sektoru výrobního průmyslu. „Snižuje naši průměrnou dobu jedné operace na 5 minut ve srovnání s 20 minutami předtím. Zároveň dokáže tolerovat selhání maximálně čtyř ovládacích prvků, což výrazně snižuje riziko selhání a přerušení simulačního provozu. Díky tomu zajišťuje, že produkty mohou být spuštěny včas a efektivně.“

„Jsme vděční za pokračující podporu a uznání globální komunity, díky čemuž je primární úložiště Huawei opět oceněno jako volba zákazníků,“ uvedl k vítězství Chuang Tchao, prezident divize pro úložiště typu all-flash společnosti Huawei. Chuang také dodal, že se společnost hodlá i nadále zaměřovat na zlepšování klíčových aspektů, jako je spolehlivost, jednoduchost používání či zabezpečení. Huawei v rámci svých inovací i do budoucna hodlá neustále investovat do technologií, abychom svým klientům nabídla efektivnější, stabilnější a inteligentnější úložná řešení, která urychlí jejich digitální transformaci.

Gartner Peer Insights je online platforma pro hodnocení a recenze IT softwaru a služeb. Jejími tvůrci i čtenáři jsou IT profesionálové a další odborníci z odvětví technologií. Chcete-li se dozvědět více o produktech a řešeních Huawei Storage, klikněte zde.

O společnosti Huawei

Huawei je vedoucím globálním výrobcem infrastruktury informačních a komunikačních technologií a chytrých zařízení. Nabízíme integrovaná řešení ve čtyřech klíčových oblastech, kterými jsou telekomunikační sítě, výpočetní technika, chytrá zařízení a cloudové služby. Naším závazkem je každému jednotlivci, domácnosti a organizaci přinášet digitální řešení pro plně propojený, inteligentní svět.

Ucelená nabídka produktů, řešení a služeb Huawei je současně konkurenceschopná a bezpečná. Pro naše zákazníky vytváříme trvalé hodnoty prostřednictvím otevřené spolupráce s partnery v rámci ekosystému. Pomáháme lidem k jejich růstu, pracujeme na větším komfortu občanů v domácnostech a inspirujeme organizace všech druhů a velikostí k inovativnějším přístupům.

V Huawei se inovace zaměřují na potřeby zákazníků. Silně investujeme do základního výzkumu, přičemž se soustředíme na technologicky přelomová řešení, která posouvají svět kupředu. Máme více než 194 tisíc zaměstnanců a působíme ve více než 170 zemích a regionech. Společnost Huawei byla založena v roce 1987 a funguje jako soukromá společnost plně vlastněná svými zaměstnanci.

Newsletter