Vendula Bláhová povýšila v JLL na pozici Head of Workplace Consultancy

Mezinárodní realitně poradenská společnost JLL jmenovala Vendulu Bláhovou od října oddělení Workplace Consultancy.

Od loňského května působila Vendula Bláhová v JLL na pozici Senior Workplace Consultant a nyní přebírá vedení celého týmu tří profesionálů specializujících se na poradenství při tvorbě vhodného pracovního prostředí a fungování v něm.

V minulosti pracovala například v developerské společnosti HB Reavis a kromě zkušeností s workplace poradenstvím staví na svém bohatém výzkumném zázemí získaném při studiu sociologie na Karlově univerzitě a působení ve společnosti IPSOS jako Account Director, kde mapovala lidské zkušenosti v jiných oblastech než u kanceláří. Vendula ve volných chvílích ráda pobývá v přírodě, holduje outdoorovým sportům, cestuje, navštěvuje kulturní akce nebo zpívá.

Alexandra Tomášková, JLL, Head of Office Solutions, uvedla: „Pandemie koronaviru přinesla obrovskou změnu do způsobu práce v kancelářích. Většina průzkumů, ale také zkušeností našich klientů potvrzují, že převládl hybridní model práce, kdy většina zaměstnanců pracuje část týdne z domu a část v kancelářích. Firmy proto upravují pracovní prostředí, aby přilákaly své zaměstnance zpět do práce a především reagují na přísná hygienická opatření v souvislosti s onemocněním Covid 19. Nabízíme proto znalosti a zkušenosti našich expertů, aby klientům pomohli s úpravou pracovního prostředí, tak aby odpovídalo náročným požadavkům zaměstnanců. ”

Vendula Bláhová, JLL, Head of Workpalce Consultancy, uvedla: „S časovým odstupem od propuknutí pandemie si firmy čím dál tím více uvědomují, že je nutné upravit pracovní prostředí tak, aby odpovídalo nové realitě. Jsem ráda, že se v rámci své nové role mohu se svým týmem podílet na zajímavých projektech napříč odvětvími, při kterých využíváme globální know-how JLL sdílené v rámci naší workplace komunity, stejně jako naše lokální znalosti a zkušenosti. Nyní je ten správný čas připravit si dlouhodobou strategii pro kanceláře a JLL postavila silný tým expertů, kteří jsou našim klientům při této cestě k dispozici.“

JLL (NYSE: JLL) je vedoucí realitní poradenská společnost, která se zaměřuje na realitní služby a investiční poradenství. Naší vizí je proměnit svět nemovitostí, vytvářet příležitosti a úžasné prostory, kde mohou lidé dosahovat svých ambicí. Díky tomu vytváříme lepší zítřky pro naše klienty, naše lidi a naše komunity. JLL je členem Fortune 500 s ročním obratem 16,6 miliard dolarů za rok 2020, kancelářemi ve více než 80 zemích světa a s více než 92 tisíci zaměstnanci k 31. červnu 2021. Institutem Ethishere jsme byli jmenováni jednou z nejetičtějších společností na světě 12 po sobě jdoucích let. JLL je jednou z prvních mezinárodních realitních společností v České republice. Našim klientům pomáháme již od roku 1992. JLL je ochranná známka společnosti Jones Lang LaSalle Incorporated. Více se dozvíte na jll.cz.

Newsletter