Vlajkový skládací telefon HONOR Magic Vs rozebraný na součástky

Právě dnes prošel prémiový skládací telefon HONOR Magic Vs tím nejhloubkovějším testem, jaký je možný, a to absolutním rozebráním na nejmenší součástky.

Postaral se o to tak vůbec poprvé Zack Nelson z YouTubového kanálu pro fanoušky nových technologií JerryRigEverything. Co ho zajímalo nejvíce? Samozřejmě že náš revoluční pant, u kterého jsme zjednodušili konstrukci z 92 dílů na pouhé 4. A staré pravidlo praví: V jednoduchosti je síla. Naše laboratoře ověřily, že nový pant vydrží až 400 tisíc ohnutí, to je deset let užívání!

Na celé video, se můžete podívat ZDE: https://youtu.be/MqJp-hkOfLg

Zack na videu také ukáže, jak velký rozdíl je v nulové mezeře modelu HONOR Magic Vs ve srovnání se skládacím modelem od konkurence. Drobná nápověda: Je opravdu velký, HONOR mezeru nemá, skrz nedovírací prostor konkurenčního modelu si Jerry dokáže i posvítit. 🙂

Kompletní fotogalerii, jak vypadá HONOR Magic Vs uvnitř, naleznete ZDE: https://we.tl/t-MGWQ85RLiS

Podělte se s fanoušky technologií o možnost podívat se na konstrukci nového modelu HONOR Magic Vs nejen zblízka, ale i pěkně uvnitř.  Na videu uvidíte detaily, které jsou běžnému uživateli skryty, a které by si ani netroufl kvůli destrukci mobilu zkoumat.

HONOR Magic Vs se na světových trzích, spolu se sérií HONOR Magic5, představí už 27. února na MWC 2023.

Newsletter