Vznikla nová skupina SSI Group s tržbami přes 600 milionů korun

Spojením společností Special Service International (SSI) a Czech facility (Cf) a založením profesionální úklidové divize vznikla nová skupina SSI Group. Její portfolio tvoří více než 350 významných komerčních objektů v České republice i na Slovensku, na kterých pracuje přes 2 000 zaměstnanců. Roční obrat přesahuje 600 milionů korun.

Vznik skupiny souvisí s poptávkou na trhu. Vlastníci i property manažeři komerčních budov hledají jednoho partnera pro všechny služby spojené s perfektním chodem nemovitosti – údržbou, ostrahou i úklidem.

„Poskytujeme integrovaný facility management na špičkové úrovni. Klientům garantujeme přehlednost, průkaznost a zodpovědnost za všechny činnosti správy, které si vzájemně pomáhají. Spojením dochází k úsporám na úrovni provozu budov, což je na trhu stále tématem číslo jedna,“ uvedl Jan Vodrážka, majitel SSI Group.

Kořeny SSI sahají až do roku 1990. Za 26 let existence se společnost vypracovala mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti bezpečnostního managementu a integrovaného facility managementu. Nadále však zůstává rodinnou firmou, kdy její zakladatelé zůstávají činní v nejvyšším managementu.

„Souběžně s tímto krokem jsme založili plně profesionální divizi úklidu. V tomto segmentu budeme posilovat i dalšími akvizicemi specializovaných firem. Podobně jednáme i s majiteli menších firem zaměřených na technologie v oblasti bezpečnosti. Chceme se velmi brzy přiblížit obratu jedné miliardy korun ročně,“ upřesňuje plány Jiří Drbohlav, výkonný ředitel SSI Group.

Newsletter