Zveme vás na akci InvestNight 2022!

Zdroj: Investnight

Přemýšlíte, kam v době vysoké inflace uložit své úspory? Chcete si o investování pokecat a dozvědět se nejaktuálnější informace od odborníků z oboru? Právě pro Vás jsme tedy přichystali neformální meetup InvestNight 2022. Na akci vystoupí zástupci společností, které jsou špičkami v oblastech investování do akcií, dluhopisů, ale i kryptoměn a dalších alternativních investičních artiklů. Přijďte na meetup osobně a mimo hlavní program využijte i networkingu při občerstvení. Alternativně lze také sledovat stream z pohodlí domova.

Zárukou kvalitní akce je její organizační tým, který má na kontě již několik úspěšných konferencí, jako jsou například CryptoNightBlock’22 nebo FinTech Roadmap. Věříme totiž, že kromě získání hodnotných informací by se na konferenci měl účastník skvěle bavit a ideálně si také rozšířit svou síť.

Datum a čas: 22. 11. od 17.30
Místo:
Paralelní Polis, Dělnická, Praha 7-Holešovice 
Cena: 
Osobní účast – 249 Kč / Stream – zdarma
Cena zahrnuje:

  • Vstup na konferenci
  • Možnost osobního networkingu
  • Drobné občerstvení

Pokud plánujete osobní účast, neváhejte prosím s koupí vstupenky, jelikož kapacita prostor je omezená. V případě, že zvolíte účast online Vám zašleme před začátkem akce odkaz na stream.

Registrace zde.

Newsletter