Osobnosti TOP 09 k Vizi 2030: Stát jako servisman


23:07 • 3. dubna 2017

Tagy: politika, TOP 09, volby

TOP 09 představila 28. ledna svoji předvolební strategii s názvem Vize 2030. Ptali jsme se vybraných osobností TOP 09 o čem program je a jak se na něm podílely. Jak komentují představitelé TOP 09 vize ostatních politických stran? Podívejte se na rozhovory.

Ekonomický cyklus je neúprosný, čas od času přicházejí krize a recese. Jenom ten, kdo se na toto připraví, může být vůči krizi odolný, vysvětluje pro Roklen24, proč chce TOP 09 úspěšnou zemi a odolnou společnost, místopředsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová.

„Chceme, aby stát byl neobtěžující, aby byl skutečným servismanem pro lidi pro firmy ale i pro obce nebo kraje,“ prozrazuje jeden z hlavních pilířů Vize 2030 poslanec TOP 09 Martin Plíšek. Je e-Government zatím jen prázdným slovem? Jakou zpětnou vazbu mají „road show“ po krajích?

„Jako mladý člověk chci společnost moderní, proevropskou, prozápadní, založenou na liberálně-konzervativních hodnotách,“ říká k Vizi 2030 předseda celostátního TOP týmu, mládežnické organizace TOP 09, Jan Kavalírek.

„Stojíme na prahu čtvrté průmyslové revoluce, což bude znamenat obrovské změny pro celou společnost. Neměli bychom čekat, až přijdou, ale připravit se na ně a už vytvářet prostředí doby čtvrté průmyslové revoluce. Pokud se nám to podaří, bude to zásadní stimul pro ekonomiku,“ dodává Jan Kavalírek.

ANKETA: Co si mladí politici myslí nejen o Zemanovi?

Napsat autorovi RSS

Zástupkyně šéfredaktora Roklen24 dokončující magisterské studium na Národohospodářské fakultě VŠE. V rámci své práce se účastnila desítek odborných byznysových českých i zahraničních konferencí jako např. FinTechového Finovate v Londýně, vídeňských Pioneers či cest do Bruselu. V rámci studia pak strávila semestr na Ozyegin University v Istanbulu, také se účastnila Letních akademií Mises Institutu.Přejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.