Expert Trade aneb Jak na tvorbu modelových portfolií

Zdroj: Depositphotos

Tento týden vyšla poslední epizoda XTB série EXPERT TRADE IDEA. Tato série je běžně určena výhradně pro klienty XTB, poslední díl tohoto roku byl ale zveřejněn i pro širší publikum přímo na kanálu XTB. Série se zaměřuje na tvorbu modelových portfolií napříč finančními instrumenty z nabídky XTB.

V dnešním videu se profesionální trader a investor Vojtěch Slovák zaměří kromě ohodnocení aktuálně otevřených akciových pozic také na celkové shrnutí jeho úspěšnosti za rok 2022 na obou jeho portfoliích (akciovém a komoditním) a na výhled pro rok 2023.

Akciové i komoditní portfolio za tento rok skončily v zelených číslech, což se dá vzhledem k celkové situaci na trzích nepochybně považovat za úspěch. V rámci výkonnosti měl ale i tak Vojtěch několik nápadů, jak celé portfolio optimalizovat. 2023 bude tedy zajímavý rok s mnoha zajímavými obchody. Pravidelní diváci se určitě mají na co těšit a pokud jste v sérii EXPERT TRADE IDEA nový, tento díl je ideální představení celého cyklu.

Celý obsah videa:

  • Komentář k drženým akciovým analýzám
  • Výkonnost/úspěšnost prezentovaných analýz pro akcie + 5,7 % / (88 %)
  • Rušení limitu SUGAR
  • Výkonnost/úspěšnost prezentovaných analýz pro komodity +7 % / (86 %)
  • Výhled na přelom roku

Link na aktuální díl je ZDE.

Zdroj: XTB

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter