Fintech online summit: Jak nastavit portfolio během krize?

Zdroj: Depositphotos

Jaký bude vývoj krize v bankovním sektoru? Začal už nový kryptoměnový cyklus? A jaké jsou nejnovější trendy v oblasti decentralizovaných financí a projektů? Tyto a mnoho dalších otázek budou na akci Fintech online summit debatovat top čeští a slovenští odborníci z oblastí investic, krypta, fintechu a umělé inteligence. Můžete se těšit na novátorský proud diskuzí a myšlenkových konceptů. Celá konference je zdarma. 

Na oline konferenci se můžete zaregistrovat zde do pátku 31.3. 2023, 18:00. Tento den je zároveň termínem zahájení Fintech online summitu.

Zdroj: Fintech Events
Zdroj: Fintech Events

Účastníci summitu prožijí tři dny nabité unikátním online programem se špičkovými odborníky z české a slovenské scény. Summit proběhne ve dnech 31.3. – 2.4.2023. Těšit se můžete na jména jako je: Juraj Bednár, Jakub Jedlinský, David Stancel, Kirill Juran, Pavol Lupták, Jan Charvát, Michal Toporcer a dalších 20 výjimečných speakerů.

Zapomeňte na nudné přednášky a výměnu papírových vizitek. Summit spoluvytvářela a bude ho provázet umělá inteligence – avatarka Aria. Poslechněte si její úvodní slovo.

Finanční hodnota vstupu je vyjádřena částkou 1 600 Kč. Reálná hodnota účasti je ovšem mnohem vyšší. Pouze díky sponzorům XTB, Fintech Digital Group a Anycoin je možné nabídnout návštěvníkům vstup zdarma.

Zdroj: Fintech Events
Zdroj: Fintech Events

U zrodu myšlenky vytvořit Fintech events, komunitní jádro nového světa Fintechu, byla myšlenka svobody a decentralizace. Toto téma se prolíná panelovými diskuzemi, pohledy a vnitřním přesvědčením účastníků. Celý koncept konference je založený na hodnotách naslouchání, sdílení, otevřenosti a bezpečí. Pokud vás některá z myšlenek summitu zaujala, bude nám ctí vás uvítat na Fintech online summitu.

Za tým organizátorů, speakerů a influencerů,

Petr Smutný

CEO Fintech Events

Newsletter