Investiční konference InvestNight oznamuje generálního partnera a program pro letošní ročník

Zdroj: Investnight

InvestNight, přední investiční konference se zaměřením na fintech řešení, s hrdostí oznamuje, že generálním partnerem se i v letošním roce stal broker XTB, jedna z předních investičních společností. InvestNight, která se koná dne 6. března 2024, slibuje pokrýt spoustu témat od nejnovějších trendů v oblasti tradičních a alternativních investic, optimalizace daní až po příběhy dvou fintechů, které od nápadu vybudovali vlastní platformy s licencí.

Program

  • XTB: Příležitosti nabízí trh i na historických maximech (Štěpán Hájek)
  • Taxomat: Výnosy se počítají až po zdanění. Nepřicházejte o výnosy! (Jan Zahradník)
  • ROIER: Investováním až k vlastní platformě. Jak a proč vznikl ROIER. (David Bystrzycki)
  • Roger: Od P2P platformy k prvnímu českému fondu na pohledávky (Adam Šoukal)
  • Panelová diskuze na téma Alternativní investice – David Bystrzycki, Adam Šoukal, Štěpán Hájek, Martin Jaroš (Portu Gallery).

InvestNight 2024 budete moci sledovat živě, a to na stránkách magazínu Fintree.cz, HN.cz, E15.cz a Peníze.cz.

Registrace na InvestNight je již otevřena a účastníci si mohou zajistit své místo na webových stránkách konference.

Zdroj: Investnight
Zdroj: Investnight

Na co se můžete těšit?

Štěpán Hájek, XTB

„Historická maxima spoustu investorů odrazují od hledání nových příležitostí na akciových trzích. Výherci již odměněni byli a zbytek trhu není z racionálních důvodů v hledáčku. Stačí mít přitom připravený rámec pro hledání těch správných firem, které trh ještě nenašel.“

Adam Šoukal, Roger

„Před 10 lety Roger založil P2P platformu na investice do faktur s dlouhou splatností a většina lidí byla skeptická. Po víc jak 25 proinvestovaných miliardách korun nově přidáváme možnost investovat přes fond kvalifikovaných investorů. Může být fond prospěšný pro P2P platformu a jakým investorům je určen? To jsou otázky, na které odpovím během konference InvestNight.“

Partneři akce

Děkujeme partnerům InvestNight v čele s generálním partnerem XTB a dále společnostmi Taxomat, Roier, Platební instituce Roger a Portu Gallery.

Zdroj: Investnight

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter