Dolar dnes ráno zpevnil pod 1,0950 za euro. Měny regionu posílily. Koruna se obchoduje pod 24,35 za euro.

Konference Engaged Investments propojí inovátory s investory

Petr Šíma, zdroj: DEPO Ventures

Za jakou inovací teď míří pozornost středoevropských investorů? Tuto otázku si dala za úkol zodpovědět konference Engaged Investments pod taktovkou DEPO Ventures, která se odehraje dne 24. a 25. října se v historických prostorách Kaiserštejnského paláce v Praze.

První den bude věnován veletrhu startupů, kde se několik desítek startupů pod patronací zúčastněných investorů představí širší veřejnosti. Zakladatelé těchto mladých firem budou mít exkluzivní příležitost prezentovat své inovativní projekty a bezprostředně komunikovat s potenciálními investory. Kromě startupů se zde představí i andělské networky, fondy rizikového kapitálu a důležití partneři, včetně agentury CzechInvest, která podporuje podnikání a investice v České republice.

Druhý den bude primárně určen investorům a nabídne hlubší pohled do světa venture kapitálu. Očekávají se panelové diskuze s účastníky z Česka, ale i z dalších evropských zemí – mezi hosty z minulých let patřili například Ondřej Bartoš z Credo Ventures nebo Helery Pops z estonského fondu Honey Badger Capital. Seznam spíkrů bude DEPO Ventures postupně zveřejňovat.

Paralelně s hlavním programem budou v menších sálech probíhat workshopy a kulaté stoly s tematickým zaměřením, jako je deep tech, impact tech či právo. Tyto doprovodné akce nabídnou účastníkům možnost aktivního zapojení a diskuse.

Zdroj: Roklen, DEPO Ventures