Online platforma RoklenFx má za sebou rekordní rok

Zdroj: RoklenFx

Rok 2022 byl pro online směnárnu RoklenFx dalším rekordním rokem. Společnost zaznamenala výrazný nárůst klientské základny, když získala téměř tři tisíce nových zákazníků. Růstem objemu směn o 20 % pak výrazně překonala loňský rok. Obrat dosáhl bezmála 22 miliard Kč.

Úspěch služby RoklenFx spočívá vedle výhodných kurzů i v bezpečné a uživatelsky přívětivé platformě určené pro moderní firmy. Součástí je i nabídka celé řady podkladů, jako jsou denní analýzy trhu či webináře, které klientům pomáhají při rozhodování o směnách a zajištění.

„V roce 2022 se s velkým úspěchem setkal náš nový koncept webinářů. Na pravidelných online setkáních se stávajícími i potenciálními klienty náš analytický tým – ve složení hlavní ekonom Pavel Peterka a analytik Jan Berka – probírá situaci nejen na devizových trzích a výhled na následují období,“ uvedl obchodní ředitel RoklenFx Petr Kubíček.

„Webináře se ukázaly jak krok tím nejlepším směrem. Klienti se mohou v přímém přenosu zeptat na to, co je zajímá, a my jim za pomocí dostupných dat a grafů odpovíme. Pokud si dotaz vyžádá hlubší analýzu, zůstáváme s klientem ve spojení, klidně na pravidelné bázi. Klienti nás samozřejmě mohou oslovit i individuálně. Rádi jim poradíme, ostatně, naše práce naším koníčkem,“ řekl šéfredaktor Roklen24 a analytik Jan Berka. Letošní první webinář se koná ve čtvrtek 26. ledna od 15 hodin. Přihlásit se můžete zde.

Dalším klíčovým faktorem, který pomohl dosáhnout úspěchu, bylo zaměření společnosti na zákaznický servis. Rychlá reakce na dotazy zákazníků je u RoklenFx standardem. Klienti si mohou vybrat ze široké škály kanálů podpory, včetně telefonu, živého chatu či emailu. Vše v českém a anglickém jazyce.

Strategie poskytovat bezpečnou a efektivní platformu na směnu měn spolu se zaměřením na zákaznický servis a edukaci klientů pomohla RoklenFx dosáhnout velmi úspěšného roku 2022. Podařilo se přivést velké množství nových klientů a výrazně zvýšit objem směn, čímž se rok 2022 stal pro RoklenFx už několikátým rekordním rokem v řadě.

 

Newsletter