Ostravu ovládnou kryptoměny. Chystá se další ročník konference ChainCamp

Zdroj: Depositphotos

Jedna z největších blockchain konferencí v rámci České a Slovenské republiky proběhne třetí zářijový víkend a nabídne účastníkům program, který nekompromisně posílí jejich kryptoměnové (sebe)vědomí. V hlavním programu vystoupí velké osobnosti české kryptoměnové a ekonomické scény – Jakub „Kicom“ Vejmola, Lukáš Kovanda, Karel Kyovský, Dominik Stroukal, Michal Hanych, Josef Tětek či Tomáš Sedláček. Roklen24 je mediálním partnerem akce.

„Česká kryptoscéna je nabouchaná úžasnými lidmi, zastřešuje světoznámé společnosti a krypto je obecně v ČR velmi populární. Nad tím vším se nám daří stavět konferenci, která všechny tyto úžasné lidi spojuje a dává jim šanci se potkat i osobně a tyto zkušenosti dále sdílet,“ uvedl hlavní organizátor akce Martin Kuchař. „Jde o jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru, která zasáhne každou kryptoměnovou duši,“ dodal.

Zdroj: ChainCamp

Den plný nových informací a zážitků budete moci zahájit kávou či občerstvením zaplaceným Bitcoinem, poté můžete naslouchat spíkrům, kterým svět financí, moderních technologií a filozofií rozhodně není cizí. Můžete být například u vyvracení mýtů o kryptoměnách, budete moci sdílet znepokojení nad tištěním nových miliard v podání centrálních bank, poslechnete si přednášku o tom, jak je snadné do kryptoměn také zavítat a jaké šance to přináší. Na tzv. speakers corner budete moci dokonce i sami vystoupit.

„Osvěta a edukace je důležitá jak pro nás, lokální firmu hledající talenty, ale i pro Bitcoin jako takový. I když je tu Bitcoin přes deset let, stále o něm většina lidí ví buď velice málo, nebo má zkreslené informace. Pro širší adopci Bitcoinu je informovanost veřejnosti zásadním krokem,“ je přesvědčen Pavel Moravec, zakladatel společnosti Braiins, která je jedním z partnerů druhého ročníku akce. Dalšími partnery jsou například SatoshiLabs, General Bytes, SimpleCoin, Fumbi, Anycoin nebo Moravskoslezské inovační centrum.

Podle Martina Kuchaře si můžete být jisti, že oficiálním programem konference nekončí. „Závěrem celého dne bude afterparty přímo v místě konání. Stánky s občerstvením zůstanou otevřeny, přidá se DJ a stejně jako loni otevřeme bar s tematickými kryptodrinky,“ uzavírá.

Zdroj: ChainCamp
Zdroj: ChainCamp

Konference ChainCamp 2021 se koná 18. 9. 2021 v areálu Vysoké školy báňské –Technologické univerzity Ostrava a je ZDARMA. Stačí se jen zaregistrovat na webu www.ChainCamp.cz. Kapacita akce je 800 účastníků.