Projekt Bydlení Kvítková v samém srdcí Zlína. Moderní bydlení díky skupině NWT

Zdroj: NWT

Jedna ze sesterských společností impozantního technologického holdingu NWT, společnost NWT Invest, rozjíždí nový developerský projekt v centru Zlína. Po předchozím úspěchu se znovu obrací na drobné investory formou crowdfundingové kampaně.

NWT je rodinou vlastněná technologická skupina zahrnující zhruba 30 společností s 30letou tradicí, konsolidovaným obratem dosahujícím 2 miliard Kč a přibližně 500 zaměstnanci. Zaměřuje se na široké spektrum projektů v oblasti energetiky, stavebnictví, IT, zemědělství, 3D tisku nebo realit a patří mezi nejvýznamnější inovační a technologické skupiny na území České republiky. Vizí NWT neboli New World Technologies je dostávat moderní technologie do každodenního života.

Zdroj: NWT
Zdroj: NWT

Historie vzniku zlínského impéria NWT se datuje k roku 1992, kdy si manželé Vítkovi otevřeli první obchod s počítači. Od té doby se jim podařilo vybudovat jednu z nejvýznamnějších technologických a inovačních společností v České republice, která se pyšní pravidelným umisťováním v TOP 100 nejlepších firem v ČR – za rok 2021 to bylo na 46. místě. Zatímco David Vítek je vizionář hledající výrobky či služby skrývající největší potenciál, Martina Vítková má na starosti ekonomickou stránku podnikání.

NWT již má pozitivní historickou zkušenost s kapitálovým trhem a zapojením drobných i větších investorů do svých projektů. Dceřiná společnost  FILLAMENTUM a.s. byla vůbec první firmou, která úspěšně upsala akcie na nově otevřeném trhu START pražské burzy. Projekt Park Tower pak získal na Fundliftu historicky nejvyšší investici v hodnotě 25 milionů Kč. Nyní chce NWT prostřednictvím platformy Fundlift znovu nabídnout široké veřejnosti možnost investičně se podílet na jednom z jejich nejnovějších počinů – developerském projektu Bydlení Kvítková, který na Park Tower přímo navazuje.

Zdroj: NWT
Zdroj: NWT

Projekt Bydlení Kvítková dále reaguje na neutěšenou bytovou situaci v krajském městě Zlín a bude představovat rozšíření moderního bytového komplexu. Projekt nabídne celkem 74 nadstandardních bytových jednotek včetně mezonetových bytů v samém srdci Zlína. Projektu se zhostili architekti ze studia Semela Ateliers.

Peníze od investorů na Fundliftu poptává NWT Invest, sesterská investiční společnost skupiny NWT. Ta se kromě developerských projektů zaměřuje na investice do oblasti obnovitelných zdrojů energie a provozování produkčních skleníků.

Newsletter