Sledujte online největší ESG konferenci u nás. Global ESG & Sustainability Summit 2023 začíná

Zdroj: Depositphotos

Inspirativní přednášky více než 35 předních českých odborníků na udržitelnost a ESG, panelové diskuze, rozhovory s moderátory či networking. To nabídne konference GES – Global ESG & Sustainability Summit 2023, která dnes probíhá v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Na akci, která očekává přes 300 účastníků a více než 20 tisíc online diváků, se představí i řada přednášejících ze zahraničí. Z těch českých si diváci budou moci poslechnout například ministra životního prostředí  Petra Hladíka, Petru Hanzlíkovou z Googlu či Jakuba Skavroně z Climate Leaders. Roklen24 díky mediální spolupráci přináší online přenos z celé akce.

Zdroj: GES

Akci bude umožněno sledovat i zpětně skrze 10 hodin podcastů a dalších videí, které organizátoři následně divákům nabídnou. „Věřím, že akce přinese mnoho inspirativních příkladů a přispěje k tomu, aby česká a evropská udržitelná scéna nadále rostla,“ uvedl hlavní organizátor summitu Jan Novotný. 

Mezi speakery se představí zástupci Ministerstva životního prostředí ČR, SR, Kostariky a Microsoft, Google, Penny, Furbify, Packeta, Hopi, Climate & Sustainable leaders ČR. Mezi mediální partnery patří například Newstream, Fintree, Roklen24 a řada dalších. 

Zdroj: GES

Newsletter