Startup Festival 2024: Podpora inovací a budování komunity

Zdroj: xPORT Business Accelerator VŠE

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) se stane epicentrem inovací a podnikání během nadcházejícího Startup Festivalu, který se koná 6. března 2024. Již šestý ročník tohoto inovativního festivalu je organizován startupovým akcelerátorem xPORT VŠE, který spojuje studenty, podnikatele a odborníky z oblasti podnikání.

V průběhu celého dne budou mít účastníci příležitost zapojit se do inspirujících přednášek, praktických workshopů a individuálních konzultací s odborníky. Akce nabídne prostor pro sdílení znalostí a nápadů mezi účastníky a odborníky, kteří budou prezentovat aktuální trendy a úspěšné příběhy ze startupového světa.

Vrcholem festivalu bude panelová diskuze na téma „Jak budovat komunitu“. Petr Mára, Aneta Martinek a Peter Varga se zaměří na klíčové aspekty budování silných a udržitelných komunit, které hrají klíčovou roli ve vývoji a růstu startupů.

Součástí festivalu bude také finále soutěže Startup VŠE, která představí nejlepší a nejperspektivnější startupové projekty z prostředí Vysoké školy ekonomické v Praze. Tato soutěž poskytuje jedinečnou příležitost studentům představit své nápady a získat podporu pro rozvoj svých podnikatelských iniciativ.

„Startup Festival na Vysoké škole ekonomické v Praze je skvělou příležitostí pro spojení teorie a praxe v oblasti podnikání. Chceme podporovat a rozvíjet inovativní myšlenky u studentů a přispívat k budování silné podnikatelské komunity,“ říká Tereza Bendová, ředitelka akcelerátoru xPORT VŠE.

xPORT VŠE je přední startupový akcelerátor Vysoké školy ekonomické v Praze. Jeho cílem je podporovat studenty a mladé podnikatele při rozvoji a zavádění inovativních projektů do praxe. Sledujte akci na sociálních sítích: Instagram, Facebook, LinkedIn

Newsletter