Tento segment trhu světovou krizi nevyvolá

Zdroj: Depositphotos

Trh private equity čelí různým výzvám. Nemyslím si však, že by mohl nějak zásadně narušit ekonomickou rovnováhu. České ekvitní prostředí je na tom dobře. Je jedno z nejkultivovanějších, na kterém operují zavedené i novější private equity fondy s dobrou historií i potenciálem. Jak tyto fondy investují? Nejen na to se na Finanční konferenci 2024 zaměří jeden z řečníků, kterým je Country Leader společnosti Deloitte Miroslav Svoboda.

Vedle video pozvánky na konferenci si můžete přečíst rozhovor s Miroslavem Svobodou, který najdete zde.

Nenechte si ujít už 5. ročník prémiové FINANČNÍ KONFERENCE 2024. Akce se koná  28.5. na adrese Regionální hospodářská komora Brno, BVV, Výstaviště 596/3.

Na konferenci vystoupí přes dvacet osobností jako Jana Lvová, Vladimír Dlouhý, Miroslav Singer, Jan Juchelka, Tomáš Raška, Jan Vedral, Vladimír Bezděk a další. Konferenci moderují Michaela Nováková a Markéta Bidrmanová. Zazní témata jako finanční a změnové řízení, startupy, fintech, IPO, crowdfunding, mezaninové financování, equity financing, M&A, problematika firemních dluhopisů, insolvence, restrukturalizace a makroekonomická debata výzvy tuzemské ekonomiky.

Více informací a kde koupit vstupenku nejdete zde: https://financnikonference.cz/

Zdroj: Deloitte, Roklen, Finanční konference 

 

Newsletter