ČNB včera oznámila plán odprodeje výnosů z devizových rezerv. Koruna na oznámení nereagovala, naopak pod tíhou zahraničních faktorů oslabila nad 25,60 za euro. Americké trhy začaly zaceňovat třetí zvýšení sazeb Fedu v roce 2022. Dolar zpevnil pod 1,1630 EURUSD.

Vydělávejte na rostoucích cenách nemovitostí

Přes sto padesát milionů korun. Takovou sumu utržila společnost PROMA real a.s. za prodej nemovitostí od roku 2014. Na trhu působí už třináct let, a tak dokáže dobře ocenit potenciál nemovitostí. Nakoupené objekty zrekonstruuje, čímž zvýší jejich hodnotu, a poté je se ziskem prodá. Další finanční příjmy firmy přicházejí z pronájmů. Mimochodem, PROMA real nikdy neskončila ve ztrátě.

Teď máte možnost se na tomto úspěšném byznysovém příběhu podílet i vy. Společnost plánuje získat na investiční platformě Fundlift 5 mil. CZK formou emise tříletých dluhopisů. Pokud bude ze strany investorů zájem, částku by chtěla navýšit až na 15 mil. CZK. Finanční prostředky budou využity k pružnému reagování na budoucí perspektivní příležitosti na nemovitostním trhu.

 

Newsletter