Zveme vás na tradingovou a investiční konferenci MoneyExpo Praha 2023!

Zdroj: Depositphotos

Milí tradeři a investoři,

letos je to již 12 let, co jsme uspořádali první ročník tradingové a investiční konference MoneyExpo. Zdá se, jako by to bylo včera. Je až neskutečné, jak ten čas letí. Během těchto dvanácti let se mnoho změnilo, a to nejenom na finančních trzích.

Konferenční centrum City v Praze na Pankráci se 15. a 16. dubna znovu na dva dny promění v „meku“ tradingu a investování. Budeme rádi, když se nás po roce opět sejde co nejvíce. Rozhodli jsme se proto, že vstupné bude pro návštěvníky letos ZDARMA.

„Na víkend 15. a 16. 4. 2023 si už nic neplánujte a přijďte se společně potkat a rozebrat ze všech stran finanční trhy a jiné možnosti investování.“

Čeká vás víkend plný přednášek na různá tradingová a investiční témata. Mezi nimi budou jak aktuální situace na finančních trzích a jejich budoucí vývoj, tak tradingové a investiční zásady včetně tradingových systémů a investičních možností. Odnesete si hned celou řadu praktických rad, názorů a informací, které budete moci obratem implementovat do svého obchodování a investičních portfolií. Nenechme inflaci zničit naše vydělané peníze. Těšit se můžete také na doprovodný program. V rámci konference bude připraveno několik stanovišť, kde si budete moci vyzkoušet virtuální realitu. Zároveň zde najdete také čítárnu odborné literatury plnou tradingových a investičních publikací.

Na co se můžete těšit:

✅ 2 dny plné programu
✅ 18+ předních odborníků
✅ 16+ hodin přednášek a diskusí
✅ Hodnotné informace
✅ Setkání s řečníky, tradery a investory
✅ Soutěže pořádané partnery
✅ Čítárnu odborné literatury
✅ Stanoviště s virtuální realitou

Vstup na konferenci je ZDARMA, stačí se pouze registrovat.

Více informací a registraci naleznete na stránkách konference MoneyExpo Praha 2023.

Letošní ročník bude opět nabitý radami, názory a informacemi. Nechte se inspirovat!

Těšíme se na vás 15.-16. 4. 2023 v Konferenčním centru City v Praze na Pankráci.

Tým MoneyExpo

Newsletter