Dolar se po včerejším oslabení obchoduje nad 1,1400 za euro. Americké výnosy po včerejším růstu klesají. Koruna zpevnila pod 24,90 za euro a pod 21,80 za dolar.

Oboustranně výhodná spolupráce. Jak Oracle pomáhá startupům?

Začínající firmy to mají těžké. Často ještě nemají pravidelný příjem, ale placení výdajů nepočká. Proto se hodí každá pomocná ruka. Jednu z nich nabízí i společnost Oracle. Díky partnerství s ní mají startupy zvýhodněný přístup ke cloudovým službám.

Jak to celé funguje si můžete poslechnout v podcastu Václava Pavlečky z investičního fondu CEO Ventures. Jeho hostem byl Matthew Price z Oracle.

Tato epizoda je součástí série podcastů k Startup World Cup and Summit. Finále této soutěže proběhlo online 14. října. Vítězem se stal lucemburský startup HighSide, který se soustředí na ochranu dat a digitální identity. Neztratili se ani Češi, projekt 24 Vision Systems bral bronz.

Newsletter