Využíváte Uber? Zkuste sdílení stanu, lyží či dronu


13:08 • 7. března 2018

Tagy: SharyGo, Sdílená ekonomika, Startup, podnikání

Půjčit si přes nás můžete nářadí, lyže, stan nebo šaty. Za necelý rok fungování jsme řešili jen jedno drobné poškození. Už před oficiálním spuštěním SharyGo jsme se bavili s investorem Janem Zadákem. Ambiciózních plánů ale máme stále hodně. Do konce roku bychom například chtěli mít v databázi 120 000 předmětů k zapůjčení, říká CEO a zakladatel startupu SharyGo Dan Erlebach. Jak získat hned v začátcích klíčové investory?

SharyGo získává investici v desítkách milionů korun

SharyGo je platforma spojující vlastníky užitečných a zajímavých věcí s těmi, kteří si je chtějí půjčit. Je tak dalším z projektů sdílené ekonomiky, díky kterému lidé mohou sdílet věci mezi sebou bez nutnosti jejich koupě. Na SharyGo si lidé mohou od lidí vypůjčit sportovní a cestovní vybavení, auto moto příslušenství, potřeby pro dům a zahradu i elektroniku dle aktuální nabídky. SharyGo poskytuje kromě zprostředkování i administrativní podporu, včetně dohledu nad průběhem jednotlivých výpůjček. Službu založil v roce 2017 Dan Erlebach, který je současně jejím CEO.
Napsat autorovi RSS

Zástupkyně šéfredaktora Roklen24 dokončující magisterské studium na Národohospodářské fakultě VŠE. V rámci své práce se účastnila desítek odborných byznysových českých i zahraničních konferencí jako např. FinTechového Finovate v Londýně, vídeňských Pioneers či cest do Bruselu. V rámci studia pak strávila semestr na Ozyegin University v Istanbulu, také se účastnila Letních akademií Mises Institutu.Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.