Zažít Teslu! Co všechno dovede? Máme video!

,
15:24 • 10. srpna 2017

Tagy: Tesla, Tesla Motors, Musk, Alza, automoto, elektromobil

Tesla je prostě fenomén, který naplno zasáhl také Česko. Tento jedinečný elektromobil je již více než měsíc v nabídce e-shopu Alza.cz. Češi tak mají šanci si Teslu koupit, klidně v bitcoinech. Proč je jedinečná serveru Roklen24 ukázal Jaromír Řánek, ředitel rozvoje byznysu Alza.cz.

A máme ještě jedno video. Co dovede model „insane“? Čím je zvláštní brzdění? Co všechno si může každý uživatel nastavit sám? Ale hlavně, jak to vypadá, když auto jede samo na autopilota! To všechno Vám ukáže facility manažer Alza.cz David Kotulán. Volant prostě nemusíte držet. Revoluce automobilového průmyslu přichází.

Lukačovič, Čupr, Zavoral… Tesla v Alze jednoduše táhne

„Jako každý ajťák miluji technologie a Tesla je technologickým vrcholem. Pamatuji si, že když jsem ji objednal, zažil jsem stejný pocit, jako při čekání na první počítač. Nyní Teslou jezdím už dva roky a nadšení z ní přetrvává. Skvělá dynamika jízdy, technologie, ticho bez vibrací, a navíc není cítit benzínem a neničí naše prostředí,“ popsal zakladatel Alza.cz Aleš Zavoral, který je majitelem modelu S.Přejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.