Brunio? Čerstvá strava a málo chemie pro vaše mazlíčky

Češi se stále častěji zabývají složením stravy, jak pro sebe, tak pro svého psa. Řeší původ a kvalitu surovin, které jsou obsaženy v krmení pro svého mazlíčka. To je jeden z důvodů proč vznikl projekt Brunio, jedna z prvních českých značek etablujících se v globálně rychle rostoucím segmentu super-premium produktů pro domácí mazlíčky. Serveru Roklen24 to řekla jeho zakladatelka Petra Stoklasová. Dodává, kde brala inspiraci a proč projekt vstoupil na Fundlift.

Investoři nyní mohou do projektu investovat přes investiční platformu Fundlift. Do 4letých konvertibilních certifikátů mohou investovat za atraktivní úrok 10 % ročně. Fundlift vnímáme jako nový a inovativní způsob, jak získat investici tím, že jednoduše propojuje investory se zajímavými projekty,“ dodala Stoklasová.

Prostředky získané z emise na Fundliftu plánuje firma využít na marketingovou kampaň, akvizici nových klientů a rozšíření nabídky produktů. Strategickým cílem je vybudování tzv. „lovebrandu“ se stálou základnou pravidelných odběratelů.

Brunio je prémiové vařené krmivo pro psy vyráběné z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů, vyvinuté pod dozorem veterinárních výživových poradců.

Výroba krmiva a poskytování služeb určených domácím mazlíčkům představuje v západním světě rychle rostoucí průmyslový segment. Vysokou poptávku zaznamenává zejména kategorie prémiových a super-premiových produktů.

 

Newsletter