Pravděpodobnost snížení britských sazeb v srpnu klesla z 50 % na 25 %. Libra zpevnila nad 1,3000 GBPUSD. Dolar plošně oslabuje. Proti euru nad 1,0930 a proti koruně pod 23,15.

Český startup Spaceflow o dobývání Bostonu a Londýna

Víte, co je to PropTech? V zahraničí je to již známý fenomén property technology, který nabízí technologická řešení na jednom z nejhodnotnějších trhů – na trhu realit. Právě tady vidí velkou příležitost pro startupy i české Spaceflow. Zaměřuje se na komunikační služby, ale třeba také na sdílené jízdy nebo hodiny jógy, říká v rozhovoru CEO Spaceflow Lukáš Balík.

Spaceflow uspěl v evropském kole největšího světového akcelerátoru

V lednu Spaceflow uspělo v evropském kole soutěže MassChallenge, jednoho z největších akcelerátorů na světě a postupuje tak spolu s dalšími devíti firmami z regionu do finálového kola v americkém Bostonu. Jak se Spaceflow na tuto akci připravuje? To v rozhovoru prozradí PR manažer startupu Petr Bořuta.

Spaceflow pozvedá komfort v budovách díky digitalizaci. Aplikace propojuje majitele, nájemníky, návštěvníky a lokální poskytovatele služeb. Zároveň je rozcestníkem pro všechny služby, které v budovách používáme: donáška jídla, coworking, akce a workshopy, sdílení aut nebo kol jsou dostupné na jedno kliknutí. Primárními klienty Spaceflow jsou vlastníci kancelářských komplexů, rezidencí, hotelů a dalších budov.

Newsletter