CFO a nové kompetence v IT: Jak na výběr softwaru?

Vliv finančních ředitelů na podnikové IT stále roste – to vyplývá z průzkumu „CFO Technology Study“, který v loňském roce provedla analytická společnost Gartner a Financial Executive Research Foundation. Finanční ředitelé tak mají stále větší podíl na rozhodování o technologických investicích a prioritách – zejména o analytických nástrojích, business intelligence a o cloudových řešeních.

Na tento trend reaguje nová konference „IT pro FINANCE“, která se snaží právě o propojení světa IT a financí. Na konferenci budou mít vedoucí pracovníci z oblasti financí (CFO, finanční manažeři, controlleři, vedoucí účetní…) jedinečnou možnost seznámit se s IT řešením právě pro finanční oddělení.

IT pro FINANCE nabídne svým účastníkům více než firemní prezentace. Jejím cílem je zejména předat inspiraci a zprostředkovat zkušenosti z úspěšných realizovaných projektů v rámci finančních oddělení. Formát akce nabídne různorodý mix aktivit:

– prakticky zaměřené prezentace jednotlivých firem v hlavním sále,

– detailní a praktické workshopy zaměřené na práci s účastníky konference,

– vystavovatelské stánky pro interakci mezi partnery a účastníky konference.

Těšit se můžete na svěží, dynamickou konferenci, na které budou aktivní nejen vystupující, ale i účastníci.

Svá řešení na konferenci představí například společnosti INEKON Systems, KCT Data, Expensa, dolphin consulting, ARC consulting, BI Experts, Microsoft a další, vždy se svým klientem.

První ročník konference proběhne 14. října 2014 v hotelu Olympik Tristar v Praze. Jejím pořadatelem je Česká asociace pro finanční řízení (CAFIN), která sdružuje jednotlivce i firmy se zájmem o finanční řízení podniků, a Controller Institut v roli odborného partner pro finanční a controllingové vzdělávání.

Pozvánka ke konferenci: zde

Přihlásit na konferenci je možné: zde

Zákaznické centrum: +420 226 211 693

Web: www.itprofinance.cz/prihlaska

Mail: petra.hamrikova@cafin.cz

Cena:
3900,- / pro 1 účastníka
2900,- / pro 2 a více účastníků z jedné společnosti
* cena je uvedena bez DPH

(komerční sdělení)

Newsletter