Americké výnosy rostou, efekt přelití vidíme i na ostatních bondových trzích. Dolar v zisku pod 1,0650 za euro. Rostoucí americké tržní sazby a silný dolar dostaly měny regionu do ztráty. Koruna nad 24,45 za euro.

Digitalizace se stane pevnou součástí našich životů

Josef Laurenčník, zdroj: Deloitte

Český stát udělal významný pokrok v digitalizaci. Již nyní můžeme například podávat daňové přiznání online, ale v budoucnu nám, občanům, přinese digitalizace další možnosti. Patří mezi ně například možnost komunikovat se státem výhradně online, říká Josef Laurenčík z české pobočky společnosti Deloitte.

Josef Laurenčík nám poskytl rozhovor na akci FinTech Mixer: Evropská digitální identita, kterou na konci února pořádala společnost Deloitte. Jaké další možnosti nám digitalizace přinese? Podívejte se na video rozhovor.

Zdroj: Roklen

Josef Laurenčík je manager v oddělení poradenských služeb společnosti Deloitte Česká republika. Svou profesní cestu zasvětil využívání moderních technologií a inovací v businessu se zaměřením na finanční odvětví bankovnictví a leasingové společnosti. V posledních letech se nejvíce věnuje online prodeji, KYC a digitální identitě. Před nástupem do Deloitte pracoval v Trasku a významných českých bankách.

Newsletter