Digitalizace zvýší malým podnikům konkurenceschopnost. Klíčové téma je bezpečnost

Jana Lvová, zdroj: Mastercard

Digitalizace pomůže malým a středním podnikům zvýšit jejich konkurenceschopnost. Klíčovou oblastí je bezpečnost. V zájmu zvyšování kybernetické odolnosti klientů investuje společnost Mastercard do schopností kvantifikace rizik, nepřetržitého monitorování zabezpečení a prevence podvodů, uvedla šéfka společnosti Mastercard Jana Lvová. Svůj pohled na digitalizaci SMEs představí na Finanční konferenci 2024, která se koná 28. května v Brně!

Vedle video pozvánky na konferenci si můžete přečíst rozhovor s Janou Lvovou, který najdete zde.

Nenechte si ujít už 5. ročník prémiové FINANČNÍ KONFERENCE 2024. Akce se koná  28.5. na adrese Regionální hospodářská komora Brno, BVV, Výstaviště 596/3.

Na konferenci vystoupí přes dvacet osobností jako Jana Lvová, Vladimír Dlouhý, Miroslav Singer, Jan Juchelka, Tomáš Raška, Jan Vedral, Vladimír Bezděk a další. Konferenci moderují Michaela Nováková a Markéta Bidrmanová. Zazní témata jako finanční a změnové řízení, startupy, fintech, IPO, crowdfunding, mezaninové financování, equity financing, M&A, problematika firemních dluhopisů, insolvence, restrukturalizace a makroekonomická debata výzvy tuzemské ekonomiky.

Více informací a kde koupit vstupenku nejdete zde: https://financnikonference.cz/

Zdroj: Mastercard, Roklen, Finanční konference 

Newsletter