Koruna se pohybuje do strany, drží se v rozmezí 24,31 až 24,36 EURCZK. Index S&P 500 včera zavřel pod hranicí 4000 USD.

E-sport bude nová Formule 1

Foto zdroj: Roklen24, ČIK

Gaming a e-sport patří v současnosti mezi nejpodceňovanější sektory. Až se z nich stane celospolečenská zábava, jejich potenciál bude neomezený, říká Aleš Vávra, portfolio manažer Metatron Capital.

Vávra v rozhovoru s Jánem Hájkem, portfolio manažerem fondu Top Stocks, vysvětluje, že e-sporty mají oproti klasickým sportům zásadní výhodu v generovaných datech. Díky nim je e-sport mnohem lépe předvídatelnější. Navíc, mnoho „gamers“ má stále nízký věk, a to zvyšuje atraktivitu pro dlouhodobé investory. Jak se dá do tohoto trendu investičně vstoupit? Podívejte se na video.

Toto je desáté video osobností, které vystoupí na České investiční konferenci. Její osmý ročník proběhne 8.-9.11.2021. Na konferenci máte možnost se seznámit s nejlepšími českými a zahraničními investičními manažery a nahlédnout do jejich způsobu práce a uvažování. Více informací najdete na www.ceskainvesticnikonference.cz.

Rozhovor byl natočen v prostorách VOIX.

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter