Family office vs. banka. Jak se liší jejich přístup k investování?

Foto zdroj: Roklen24, ČIK

Jan Šumbera, analytik Odyssey 44, může díky svým pracovním zkušenostem srovnávat. Na jedné straně zázemí velké firmy jako Česká spořitelna nebo Patria Finance, na druhé straně spíše menší „family office“ Odyssey 44.

V rozhovoru s Petrem Čermákem, autorem knihy Investice do akcií – základy value investování, oceňuje blízkost k vedení jeho současného zaměstnavatele. Líbí se mu také současná větší flexibilita.

Jak dlouho trvá detailní analýza potenciálního investičního cíle? Které parametry jsou podstatné? Podívejte se na videorozhovor Jana Šumbery s Petrem Čermákem.

Toto je deváté video osobností, které vystoupí na České investiční konferenci. Její osmý ročník proběhne 8.-9.11.2021. Na konferenci máte možnost se seznámit s nejlepšími českými a zahraničními investičními manažery a nahlédnout do jejich způsobu práce a uvažování. Více informací najdete na www.ceskainvesticnikonference.cz.

Rozhovor byl natočen v prostorách VOIX.

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter