Hájek & Gladiš: Investujete? Chce to větší trpělivost než kdy dřív

Investoři si často myslí, že peníze na burze se dají vydělat bezpracně. Něco si přečtou v novinách, slyší od souseda o dobré společnosti a už investují. Takhle to ale není. Příležitosti na burze neleží jen tak na zemi. Indexové investování není automaticky cesta k dobrým výnosům, říká v rozhovoru s Danielem Gladišem portfolio manažer fondu Top Stocks Ján Hájek, řečník 4. České investiční konference, která se koná 23. a 24. listopadu v Praze.

Výkonnost portfolia vždy bude dělat tak pět nejlepších nápadů. Investování není jen matematika, ale umění vidět něco, co ostatní nevidí, dodal Hájek, 

Daniel Gladiš: Dluhopisové excesy, díl II. – české státní dluhopisy

Česká investiční konference vznikla v roce 2014. Jedná se o unikátní akci, na které neuslyšíte prodejní prezentace fondů, ale pouze a jen přednášky těch nejlepších investičních odborníků, které na českém a slovenském trhu najdete. Ti během prvního dne konference představí konkrétní investiční příležitosti. Druhý den bude následně věnován praktickým workshopům. Konference se koná v pražském hotelu Pyramida. 

Newsletter