Jak může vypadat šílenství? Když spustíte akciový fond měsíc před koronakrizí

Akciový investor se letos nenudil, když dramatické okamžiky na trzích nahradily dlouhá léta růstu. A právě do těchto podmínek si „načasoval“ svůj začátek fond Vault portfolio manažera Jakuba Skryji. Mělo to podle něj pozitiva i negativa. Díky poklesu trhů si mohli dovolit koupit společnosti, které byly předtím drahé. Na druhou stranu, přesvědčování investorů ke vstupu do fondu bylo na jaře velká výzva.

V rozhovoru s Janem Šumberou taky poodhaluje, které společnosti si vybral do portfolia nebo proč je pro něj Google stále atraktivní. Podívejte se na video.

Toto je osmé a poslední video osobností, které vystoupí na České investiční konferenci. Její sedmý ročník proběhne 8.-10.11.2020. Na konferenci máte možnost se seznámit s nejlepšími českými a zahraničními investičními manažery a nahlédnout do jejich způsobu práce a uvažování. Více informací najdete na www.ceskainvesticnikonference.cz.

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter