Koruna po včerejším oslabení v nočních a ranních hodinách část ztrát umazala. Zatím se drží kolem 23,70 korun za euro. Dolar vůči euru stále posiluje. I přes korekci se stále držíme pod hranicí 1,070 EURUSD.

Jak navázat spolupráci s Tinderem

Zdroj: Depositphotos, SWC

Společnost STRV byla založena na silné komunitě developerů. Ti se scházeli na jednom místě, ale bude to tak i po covidu? Tuto otázku si klade Lubo Smid, CEO firmy STRV. Jak sám přiznává, ani netuší, kde se členové jeho týmu nacházejí.

Ale na fungování STRV se to rozhodně nijak neprojevilo. Firma roste a vedle zakázek pro klienty pracuje i na svých projektech. Ty by měly v budoucnu tvořit mnohem významnější část STRV než v současnosti.

Smid si s Václavem Pavlečkou podcastu povídal také o tom, jak STRV podařilo navázat spolupráci s Tinderem, případně, kde vidí svou firmu za pět let. Poslechněte si podcast.

Tato epizoda je součástí série podcastů k Startup World Cup and Summit. Finále této soutěže proběhlo online 14. října 2020. Vítězem se stal lucemburský startup HighSide, který se soustředí na ochranu dat a digitální identity. Neztratili se ani Češi, projekt 24 Vision Systems bral bronz.

Newsletter