Koruna se pohybuje do strany, drží se v rozmezí 24,31 až 24,36 EURCZK. Index S&P 500 včera zavřel pod hranicí 4000 USD.

Každý může uspět na burze, musí ale být upřímný

Foto zdroj: Roklen24, ČIK

Psychický stav investora je součástí jeho investiční teze, vysvětluje Mikuláš Splítek, portfolio manažer, Erste Asset Management, Ondřeji Klečkovi, investičnímu řediteli SBS Funds SICAV.

Upřímnost je podle Splítka komplexní situace, kdy je konkrétní člověk nejen úspěšný či bohatý, ale v jeho životě jsou obsaženy i další neoddělitelné aspekty. Jaké to můžou být? A jak s tím vším souvisí Carl Gustav Jung nebo Greta Thunberg? Podívejte se na video.

Toto je jedenácté video osobností, které vystoupí na České investiční konferenci. Její osmý ročník proběhne 8.-9.11.2021. Na konferenci máte možnost se seznámit s nejlepšími českými a zahraničními investičními manažery a nahlédnout do jejich způsobu práce a uvažování. Více informací najdete na www.ceskainvesticnikonference.cz.

Rozhovor byl natočen v prostorách VOIX.

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter