Které akcie drží Vltava Fund?

Foto zdroj: Roklen24, ČIK

Portfolio manažera Daniela Gladiše není třeba investorské komunitě nijak představovat. Zakladatel investičního fondu Vltava Fund SICAV má za sebou již tři desetiletí investování na finančních trzích. Nicméně, pro investory může být zajímavé nahlédnout pod pokličku fondu.

V rozhovoru s portfolio manažerem Mikulášem Splítkem z Erste Asset Management probírá některé konkrétní akcie v držení Vltava Fund. Pandemie stále výrazně ovlivňuje, pozitivně i negativně, výsledovku firem. Které tituly můžou být do budoucna zajímavé? Podívejte se na video.

Toto je první video osobností, které vystoupí na České investiční konferenci. Její osmý ročník proběhne 8.-9.11.2021. Na konferenci máte možnost se seznámit s nejlepšími českými a zahraničními investičními manažery a nahlédnout do jejich způsobu práce a uvažování. Více informací najdete na www.ceskainvesticnikonference.cz.

Rozhovor byl natočen v prostorách VOIX.

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter