Koruna po včerejším oslabení v nočních a ranních hodinách část ztrát umazala. Zatím se drží kolem 23,70 korun za euro. Euro od rána proti dolaru posiluje. Blíží se k hranici 1,070 EURUSD, nicméně ta funguje jako silná rezistence.

Lemoch: Ambice Keiretsu Fora jsou vysoké. Investoři, spojte se!

Startupy v Česku jsou rok od roku propracovanější a reálnější. Propojení s investory je profesionálnější, a to z obou stran. Vyhlídky českého startupového trhu a cíle Keiretsu Fora v České republice prozradil pro Roklen24 šéf pražské pobočky Petr Lemoch.

„Potenciál českého startupového trhu je ohromný, jen bychom potřebovali více úspěšnějších případů českých startupů, které by inspirovaly další projekty,“ dodal Lemoch.

Petra Ďoubalová (Keiretsu): Kdo je vlastně Angel investor?

Keiretsu Forum je největší celosvětová síť andělských investorů s 52 zastoupeními na 3 kontinentech. Investiční komunita Keiretsu Forum se skládá ze soukromých a korporátních investorů poskytujících startovní a venture kapitál. Členové Keiretsu v průběhu 17 let zainvestovali přes 1000 společností částkou převyšující 800 milionů dolarů. Pražská pobočka zastřešuje region střední a východní Evropy, prozatím ČR, Slovenska, Polska a Běloruska a je jedinou společností tohoto druhu na českém trhu. V České republice se mimo sdružování andělských investorů soustředí i na kultivaci trhu dle mezinárodních standardů například vzdělávacím projektem Angel Academy.

 

Angel investor Randy Williams: Mám rád jakýkoli kapitál

 

Newsletter