Letošní WebExpo je za dveřmi. Jaká témata budou dominovat?

Dramatické události letošního roku zanechají stopu i na WebExpu, technologické konferenci s našlapanou zahraniční účastí. Kyberbezpečnost nebo gaming zde budou patřit mezi hlavní témata. Červnový termín navíc organizátorům umožní další doprovodné aktivity jako například party v Grébovce či na lodi kotvící u Náplavky.

Letošní ročník nabídne i soutěž pro začínající firmy. Osm startupů se bude snažit přesvědčit porotu složenou z investorů a podnikatelů o životaschopnosti jejich projektu. Jaká další lákadla na účastníky konference čekají? A jak s tím vším souvisí Netflix? Podívejte se na videorozhovor (2:30, s titulky) se šéfkou konference Šárkou Štrossovou.

Největší technologická konference ve střední Evropě se uskuteční mezi 10. a 12. červnem. První dva dny představí WebExpo na třech stagích pražské Lucerny celkem 70 spíkrů. Po oba dva dny budou probíhat mentors hours, připraveny jsou také diskuse u kulatého stolu a WebExpo Pitching Competition. Třetí den konference čekají účastníky praktické premium workshopy. Platinovým partnerem akce je už počtvrté za sebou česká technologická společnost Livesport. Vstupenky jsou v předprodeji na www.webexpo.net. Čtenáři Roklen24 mají dvacet procent slevu na nákup lístků. Stačí, když při objednávce zadají kód „roklen“.

Newsletter