Měl by růstový investor hledat příležitosti v hodnotovém světě?

Foto zdroj: Roklen24, ČIK

Půldruhá dekáda v roli portfolio manažera fondu Top Stocks nabízí Jánu Hájkovi příležitost bilancovat. Asi nepřekvapí, že i on využil pandemii k nákupu některých zajímavých, ale dočasně podhodnocených titulů.

Hájek během pandemie některé tituly několikrát „otočil“, ačkoli obvykle preferuje dlouhodobé držení nakoupených akcií. V rozhovoru s analytikem Odyssey 44 Janem Šumberou vysvětluje, že panické výprodeje nabízejí zajímavé příležitosti. Člověk se podle něj zkrátka musí přizpůsobit tomu, jaké karty trh rozdá.

Měl by růstový investor hledat příležitosti v hodnotovém světě? A kde vidí Ján Hájek svoje rezervy jako portfolio manažer? Podívejte se na rozhovor.

Toto je sedmé video osobností, které vystoupí na České investiční konferenci. Její osmý ročník proběhne 8.-9.11.2021. Na konferenci máte možnost se seznámit s nejlepšími českými a zahraničními investičními manažery a nahlédnout do jejich způsobu práce a uvažování. Více informací najdete na www.ceskainvesticnikonference.cz.

Rozhovor byl natočen v prostorách VOIX.

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter