Evropské výnosy klesají, americké rostou. Dolar se obchoduje v mírné ztrátě nad 1,0840 za euro. Koruna obrátila do lehkého zisku pod 25,35 za euro.

Merchandising děláme jinak. I pro Martinu Sáblíkovou

Merchandising děláme jinak. Lišíme se v nabízených technologiích, které našim klientům umožňují dělat merchandising nově, jednodušeji. Ve video rozhovoru pro server Roklen24 to řekl ředitel MERCHATORU Matěj Dunka. Jaké chystá firma novinky a na kterém zahraničním trhu chce prorazit?

O jaké produkty je největší zájem? „Nejvíce se prodávají trika. To je celosvětový trend, který funguje. Nabízíme ale i mikiny, samolepky, odznaky, hrnky. Tyto produkty se také dobře prodávají,“ dodal Matěj Dunka.

Matěj Dunka je ředitelem společnosti Merchandising for you. Má vystudovaný obor trenérství při Fakultě tělovýchovy a sportu. V minulosti byl ředitelem Sportovní akademie Špindlerův Mlýn a přes více jak 10 let se pohyboval v oblasti marketingu. V MERCHATORU má na starosti celkové řízení projektu. Pracuje jako marketingový specialista, kde jeho doménou je vývoj produktových řad, dále koncepce, strategie, analýzy a celkové řízení transakcí.

 

 

Newsletter