Opero. Renesanční prostor, kde získáte zakázku třeba od Světové banky

Opero je renesanční místo, pro renesanční lidi, s renesančním obsahem. V naší komunitě najdete velké podnikatele, freelancery, manažery z korporací, akademiky a startupy. Jsme specifický coworking, zaměřujeme se na pokročilejší klientelu. Propojujeme lidi a přinášíme jim příležitosti, říká ve video rozhovoru pro server Roklen24 CEO Opera Pavel Přikryl.

„Naši členové se dělí zhruba na třetiny. Třetina lidí má v Operu opravdu svoji kancelář. Třetina zde má second office. To jsou lidé, kteří svoji kancelář mají, ale buď jsou někde na kraji Prahy, nebo dokonce na Moravě. Poslední třetina Opero využívá vysloveně klubově. Zajímá je spíš hlavně komunita a akce, které se zde konají a networking. V podstatě to jako kancelář vůbec nepotřebují“ dodává Přikryl.

„V Opero je pro nás nejdůležitější networking, potkali jsme tady řadu zajímavých lidí. Aktuálně máme velkou zakázku od Světové banky, na kterou jsme narazili v Operu při jedné networkingové akci,“ dodává CEO UNICO.ai Vojtěch Nosek.

„Opero má aktuálně zhruba 170 členů. Kromě toho, že nabízíme členství, sdílené kanceláře, tak náš hlavní prostor využíváme pro vlastní akce jako například Žárovky, kdy v uvozovkách mladí učí starší generaci, nebo děláme talk show Operitiv. Pořádáme samozřejmě také komerční akce, kdy jsme schopni pojmout až 250 lidí,“ prozrazuje event manažerka Opera Hana Kučerová.  

Opero je sdílený prostor pro práci, networking a společenské akce. Reprezentativní prostory v samotném centru Prahy nabízí služby na míru pro již úspěšné podnikatele a manažery hledající novou inspiraci, zástupce svobodných profesí, firemní či projektové týmy, stejně jako pro podnikatele z regionů, kteří hledají v Praze občasné pracovní útočiště. Opero je umístěno v uzavřeném historickém objektu Štencova domu v Salvátorské ulici, v těsné blízkosti pražského Staroměstského náměstí. 

Newsletter