Podcast: Loono proti rakovině. Projekt zachránil život padesáti lidem

Sama říká, že rakovina vaječníku je to nejlepší, co ji v životě potkalo. Inspirovala ji k založení projektu Loono zaměřeného na prevenci této zhoubné nemoci.

Poslechněte si podcast Václava Pavlečky s Kateřinou Vackovou, zakladatelkou Loono. To je dnes už zavedenou značkou, co se týče prevence zdraví. S workshopy projektu se můžete setkat ve firmách, školách, ale i na festivalech. I díky tomu se může pochlubit několika desítkami zachráněných životů.

SWCSummit podcasty budou vycházet pravidelně po celý rok. Těšit se můžete na hosty jako Tosca Musk, sestra Elona Muska, Marvin Liao z 500Startups, Ondřej Vlček – CEO AVASTu, Tania le Moigne, zakladatelky české pobočky GOOGLE, Káťa Vacková z LOONO, která zachraňuje životy bojem s rakovinou, vědce a manažera Martina Tolara, který je už na prahu objevu léku na alzheimerovu chorobu, Jana Řežába z TimeisLtd. a mnohých dalších!

Roklen24 je mediálním partnerem letošního Startup World Cup & Summitu a za vytvoření podcastu děkujeme nahrávacímu studiu PODCASTROOM. Zvědavé dotazy pokládal Václav Pavlečka, CEO fondu Air Ventures a zároveň co-founder akce Startup World Cup & Summit.

 

Newsletter