Podcast: Jak vytvořit startup v rámci korporátu?

Podařila se jim ne úplně obvyklá věc – přetvořit úvěrovou společnost Cetelem v plnohodnotnou banku. Pomohlo jim k tomu i „ startupové“ myšlení, už od začátku spolupracovali s českými startupy, aby zdokonalili zákaznickou zkušenost.

Poslechněte si podcast Václava Pavlečky s Gabrielou Pithartovou, Brand and Customer Experience Director, a Liborem Hykešem, Customer Experience Professional. Jak Gabriela, tak Libor pracují v Hello Bank.

SWCSummit podcasty budou vycházet pravidelně po celý rok. Těšit se můžete na hosty jako Tosca Musk, sestra Elona Muska, Marvin Liao z 500Startups, Ondřej Vlček – CEO AVASTu, Tania le Moigne, zakladatelky české pobočky GOOGLE, Káťa Vacková z LOONO, která zachraňuje životy bojem s rakovinou, vědce a manažera Martina Tolara, který je už na prahu objevu léku na alzheimerovu chorobu, Jana Řežába z TimeisLtd. a mnohých dalších!

Roklen24 je mediálním partnerem letošního Startup World Cup & Summitu a za vytvoření podcastu děkujeme nahrávacímu studiu PODCASTROOM. Zvědavé dotazy pokládal Václav Pavlečka, CEO fondu Air Ventures a zároveň co-founder akce Startup World Cup & Summit.

Newsletter