Pravděpodobnost snížení britských sazeb v srpnu klesla z 50 % na 25 %. Libra zpevnila nad 1,3000 GBPUSD. Dolar plošně oslabuje. Proti euru nad 1,0930 a proti koruně pod 23,15.

Práci v kavárně odzvonilo. Buďte efektivní jako v Silicon Valley

Když v Praze budete mít 40 minut čas po meetingu, ale už jste vypili tři kafe a sednout si znovu do kavárny nedává smysl, navštivte coworking Locco. Vše vyřídíte přes aplikaci. Celé to stavíme na konceptu flexibility. Platíte za strávené minuty nebo denní taxu. Výhody bereme ze všech prostředí – kaváren, knihoven nebo hubů, inspiraci pak z USA, říká spoluzakladatelka coworkingu Locco Dana Klímová. Jak funguje koncept, který vestavuje sdílené prostory pro práci do kaváren?

Tisíce akcí ročně a silný network. I to je kus magie Impact Hubu

Od června je také možné zdarma vyzkoušet, jestli vám tento styl kanceláří vyhovuj v kubistické Kovařovicově vile, která disponuje prostory i pro pořádání eventů. Více informací naleznete na Facebooku Locco nebo na webových stránkách.

Locco nabízí sdílené prostory s možností pronájmu kanceláře, dvou zasedacích místností nebo pracovního stolu na určitý čas. Poskytuje také technického zázemí nebo možnost přes aplikaci si objednat z menu kavárny. První pobočka vznikla v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí. Další prostory budou následovat v Praze, Londýně, Frankfurtu, Paříži, Barceloně.

Newsletter