Půjčte si chytře a ušetřete na splátkách i tisíce

Financovat půjčkou lze bydlení, nové auto i nenadálou finanční tíseň. Vždy je zapotřebí vybrat nejenom ten správný typ úvěru, ale také banku, která nabízí nízké úrokové sazby, poskytuje půjčky bez dalších zbytečných poplatků a úvěr vám umí schválit během několika minut. Právě takovou bankou je Equa bank. U ní si můžete vybrat ze široké nabídky úvěrů za velmi nízké úrokové sazby a navíc, peníze můžete za splnění určitých podmínek získat během pár minut.

Equa bank nabízí široké spektrum osobních úvěrů. Od klasických hypoték na bydlení, přes americké hypotéky, spotřebitelské půjčky, AutoPůjčku až po refinancování půjček. Každý si tak může vybrat, která půjčka mu bude nejvíce vyhovovat.

Hypotéky od Equa bank s nízkými úroky

Equa bank nabízí klasické účelové hypotéky, a to s ročním garantovaným úrokem 1,79 %. Tuto sazbu získáte u hypotéky už od 1 000 000 Kč a až do 70 % hodnoty nemovitosti při sjednání pojištění schopnosti splácet. Ke každé hypotéce navíc nyní získáte bonus 5000 korun. Pokud si potřebujete půjčit peníze a můžete zajistit svůj úvěr nemovitostí, zkuste neúčelovou hypotéku („americkou hypotéku“), která vám nabízí nižší úrokové sazby než běžné spotřebitelské úvěry. Neúčelovou hypotéku můžete získat až do výše 70 % hodnoty vaší nemovitosti za úrok již od 3,99 % ročně. I k této hypotéce můžete získat bonus 5000 korun.

Spotřebitelskou půjčku sjednáte během pár minut

Minutová půjčka od Equa bank je spotřebitelským úvěrem na cokoliv, a to ať už se jedná například o rekonstrukci a modernizaci bydlení, nebo nákup televize či nové ledničky.

Minutová půjčka je bez zbytečných poplatků a zároveň umožňuje zákazníkovi přizpůsobit si splácení podle svých požadavků. Vy sami si nastavíte výši splátek a dobu splácení. Platit budete jen tolik, kolik si můžete dovolit. Stejně tak si sami stanovíte datum splátky.

V rámci Minutové půjčky si lze půjčit až 600 000 Kč na 7 let. RPSN banka nabízí od 5,9 %. Pro pohodlné a rychlé čerpání půjčky je možné ji sjednat prostřednictvím internetu. Pokud jste již klientem Equa bank, můžete mít peníze na účtu do několika minut.

Equa bank nabízí půjčku i na pořízení auta

Spotřebitelským úvěrem, který je vhodné využít na pořízení vozu a který taktéž nabízí Equa bank, je AutoPůjčka. Tu lze sjednat s podobnými podmínkami jako Minutovou půjčku, avšak s rozdílem, že na pořízení automobilu získáte bonus navíc v podobě 3 poukázek na ověření ojetých vozů.

S RePůjčkou splácejte méně, nikoliv déle

Equa bank také nabízí refinancování za výhodných podmínek. Kromě refinancování, tedy převedení svých stávajících úvěrů k Equa bank, můžete také využít konsolidaci půjček, tedy sloučení všech stávajících úvěrů do jednoho.

V rámci refinancování vašeho stávajícího úvěru můžete své splátky snížit až o polovinu, a to díky výhodnějším podmínkám a nižší úrokové sazbě . Stejně tak banka nabízí lepší podmínky pro konsolidaci půjček. Stačí si sjednat RePůjčku, s kterou klienti ušetří v průměru 20 000 – 30 000 Kč.

A jaké konkrétní výhody a bonusy RePůjčka nabízí?

Peníze navíc až do výše 500 000 Kč.
Pojištění schopnosti splácet.
Snadné a rychlé převedení stávající půjčky do Equa bank.
Tablet Lenovo zdarma k RePůjčce ve výši alespoň 50 000 Kč.

Refinancování i konsolidace půjček je u Equa bank opravdu snadné a rychlé. K převedení půjčky vám postačí pár minut a kopie stávající smlouvy. O zbytek se banka postará za vás. Trápí-li vás tak vysoké měsíční splátky, zbytečné poplatky či více úvěrů, pak neztrácejte čas a peníze a spočítejte si ještě dnes, kolik v Equa bank můžete uspořit. Splácejte chytře a méně.

(Komerční sdělení)

Newsletter