Spouštíme revoluční ekonomický zpravodaj pro malé a střední firmy

Finanční skupina Roklen společně s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) uzavřely spolupráci a vytvořily unikátní newsletter Kompas Podnikatele, který přináší neotřelou formou ekonomické informace důležité pro podnikatelská rozhodnutí, včetně informací z měnových trhů a přehledů klíčových ukazatelů. Vzniklý newsletter je reakcí na požadavek podnikatelů poskytovat srozumitelný ekonomický servis, zahrnující přehled hlavních událostí v tuzemsku a ve světě, které mají vliv na podnikání.

Kompas Podnikatele – váš rychlý průvodce aktuálním ekonomickým děním

Součástí Kompasu Podnikatele jsou témata z českého ekonomického prostředí a oblastí, jež se bezprostředně dotýkají každodenních podnikatelských problémů. Podnikatel se například dozví, která odvětví v poslední době frčí, jaká je v České republice ekonomická nálada, jak se vyvíjejí mzdy nebo jak drahé jsou v současnosti podnikatelské úvěry s výhledem až na 12 měsíců.

Atraktivní infografika, přehledně zpracované informace o aktuálních měnových kurzech, shrnutí nejdůležitějších událostí za poslední dva týdny i předpověď dalšího vývoje na trzích až na rok dopředu – také to obsahuje každé vydání nového newsletteru.

V každém vydání nebude chybět ani jedno speciální téma od hlavního ekonoma skupiny Roklen Lukáše Kovandy, glosující nejvýznamnější události uplynulých dvou týdnů. Toto činí z  Kompasu Podnikatele unikátní zpravodajství, které se může stát klíčové pro podnikatelská rozhodnutí.

První vydání již 15. ledna!

Newsletter Kompas Podnikatele bude vycházet každé dva týdny v pátek dopoledne, přičemž první vydání naleznou členové a partneři asociace ve svých emailových schránkách 15. ledna 2016. Pokud ještě nejste v kontaktu s AMSP ČR, registraci můžete provést zde.

Roklen Fin, a.s. („Roklen“) je novou finanční skupinou, zaměřující se na poskytování moderních finančních služeb určených zejména pro střední a malé podniky a pro podnikatele. Jako odborník na směnu deviz nabízí skupina Roklen svým klientům výhodná řešení v mezinárodním platebním styku v rámci produktu Roklen Fx, nebo jim denně poskytuje nejdůležitější informace nejen z této oblasti na portálu Roklen24.

AMSP ČR reprezentuje zájmy více než 260 000 podnikatelských subjektů v pěti hlavních segmentech: rodinné firmy, začínající podnikatelé, řemeslníci, drobný obchod a ženy v podnikání. Je připomínkovým místem a poskytuje svým členům informační servis cíleně zaměřený na jejich oblast podnikání. Nabízí jim ale také zvýhodněné balíčky produktů, připravuje řadu podpůrných projektů a grantů, vydává publikace a připravuje vzdělávací programy. Více informací o asociaci naleznete zde.  

Newsletter