Spouštíme RoklenFeed, zárodek ekonomického portálu Roklen24.cz

Vážení čtenáři,

na adrese www.roklen24.cz jsme pod názvem RoklenFeed spustili jednoduchou verzi zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Jde o zárodek nového plnoformátového ekonomického portálu Roklen24.cz, který Vám chceme představit na konci srpna 2014.

Jádro redakčního týmu tvoří zkušení profesionálové v oblasti finančních trhů, nikoli žurnalisté. Šéfredaktor Josef Němeček, zástupkyně šéfredaktora Barbora Malá, analytička trhů Lenka Švejdová a hlavní ekonom Lukáš Kovanda. Důvěryhodnost, přesnost, rychlost a nezávislost, to jsou základní stavební kameny našich služeb. Používáme pouze fundamentálně podložené informace a ověřené zdroje.

Zprávy, informace, články a analýzy RoklenFeedu naleznete i na sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+. Věříme, že se RoklenFeed stane Vaším novým dočasným pomocníkem ve světě investic a ekonomiky.

Na vývoji portálu Roklen24.cz usilovně pracujeme, připravujeme agenturní data společností Reuters, Bloomberg a Six Telekurs, vytváříme obsáhlé databáze dat, ekonomických fundamentů a stavíme ekonomické modely.

O vývoji portálu Roklen24.cz Vás budeme na tomto místě průběžně informovat. Své náměty a připomínky prosím pište na info@roklen.cz.

Děkujeme.

Radim Krejčí

ředitel projektu Roklen24.cz

Newsletter