Koruna po včerejším oslabení v nočních a ranních hodinách část ztrát umazala. Zatím se drží kolem 23,70 korun za euro. Dolar vůči euru stále posiluje. I přes korekci se stále držíme pod hranicí 1,070 EURUSD.

Startup World Cup & Summit podcast slaví rok!

Už rok pro vás připravuje Startup World Cup & Summit tým podcasty se zajímavými osobnostmi nejen z Česka. Mohli jste si poslechnout názory například Vince Stecklera, Davea Evanse, Karla Janečka a dalších.

Nyní máte možnost vidět moderátory Annu Liprtovou a Václava Pavlečku, kteří stojí za drtivou většinou epizod. Dozvíte se například, jaký je poměr posluchaček a posluchačů podcastu, ale také, co má společného Mozartova sonáta s epilepsií. Podívejte se na video, ale hlavně, vše nejlepší!

Tato epizoda je součástí série podcastů Startup World Cup & Summit, evropského kontinentálního Finále, které proběhne 5. a 6. října 2021 v Praze. Vystoupí na něm řečníci světového formátu jako například Steve Wozniak nebo Esther Wojcicki. Startupy budou soutěžit o 500 000 dolarů a titul evropského šampiona.

Newsletter