Švejkování: Admirál Rogers & Rychlá smrt Ryancare

Při slyšení před kongresovou komisí pro dohled nad tajnými službami opakovaně zazněla velmi důležitá informace od admirála Michaela Rogerse, který potvrdil, že i když Rusko vedlo v průběhu prezidentských voleb silnou propagandistickou kampaň, hlasování samotné ovlivněno nebylo.

Respektive nebyly změněny počty hlasů v těch státech, které se přehouply od Hillary Clintonové k Donaldu Trumpovi. Předseda komise Devin Nunes se jmenovitě tázal na volby v Severní Karolíně, Michiganu, Wisconsinu, Ohiu a Pensylvanii, a admirál Rogers pod přísahou potvrdil, že množství hlasů v těchto státech změněno nebylo.

Dramatické projednávání změny zdravotního systému Obamacare, který byl v podstatě Obamovou pokrizovou záchranou Big Pharma a byl demokraty protlačen kongresem násilím a bez debaty (slavný výrok Nancy Pelosiové v kongresu: “Nejdříve to musíme schválit, abychom si to mohli přečíst“) probíhal také velmi bouřlivě. Ukázalo se, že republikáni, kteří měli sedm let na to, aby připravili lepší koncepci, nepřipravili nic a nechali to na Paulu Ryanovi (Wisconsin). Ten ještě měsíc před volbami svou podporu pro kandidáta Donalda Trumpa jasně vyloučil, a to i do budoucna, aby vzápětí změnil názor.

Dá se předpokládat, že protlačení zdravotní reformy jako první na pořadu agendy Trumpovy vlády bylo součástí dohody, kterou si budoucí prezident zajistil podporu tohoto charakterního republikána a mluvčího Sněmovny reprezentantů. Takový korporátní Pinocchio. Svou část dohody prezident dodržel a osobně udělal maximum pro to, aby Ryanovu zdravotní reformu pomohl protlačit. Zaujalo nás, že tato „reforma“ měla jen minimální podporu a nezamlouvala se ani jednomu z našich oblíbených nezávislých novinářů. Novinářský ďábel Mike Cernovich to považuje za úspěšný první krok k odstranění Paula Ryana z jeho vlivné funkce.

Kongresmani se hádali o přenastavení penězovodů, zatímco Američané mají zacpané pusy kartičkami Obamacare, zaručující jim zdravotní péči – po zaplacení „deductibles“, jež dosahují v některých případech nově i 11-14 tisíc dolarů za osobu – a jen si představte, že někteří si troufnou mít dokonce i děti! Kdo na Obamacare nemá, musí zaplatit pokutu – taková hezká obamovská demokratická daň z chudoby za to, že vám stát neposkytne základní zdravotní péči. V rámci Obamacare byli Američané zaplaveni adiktivními farmaky, z nichž poté plynule přecházejí na levný heroin či crystal, proudící do země přes mexickou hranici. I Styx ze své vermontské díry hlásí narůstající množství zombies na ulici. Znovu připomínáme známou aféru arkansaského letiště Mena, jež v 80. letech George H. W. Bush (mimo jiné také ředitel CIA v letech 1976–1977), ve spolupráci s tehdejším arkansaským guvernérem Billem Clintonem (1979–1981, 1983–1992) přeměnili v drogový „hub“.

„If the people were to ever find out what we have done, we would be chased down the streets and lynched.“ – George H. W. Bush, cited in the June, 1992 Sarah McClendon

 

Zdá se, že prezident Donald Trump, ač pro schválení Ryancare učinil, co bylo v jeho moci, odmítá kupčit s hlasy a dělat „business as usual“, a když bylo v pátek jasné, že Paul Ryan slibované hlasy nemá, návrh reformy stáhnul. Demokraté s Pelosiovou v čele jásají, na Foxu pochoduje více než malé množství republikánů, stěžujících si na to, že nebyl uzavřen „deal“, v čemž vynikají kverulantské skupiny „Freedom caucus“ a „Tuesday“ (nebo Tzuday?). Původní název skupiny „Freedom“ byl „Pro-Life Freedom Caucus“. Aha.

Bratři Charles a David Kochovi stojí, podle Foxu a NBC News, za skupinou „Americans for Prosperity and Freedom Partners“, jež rezervovala sedmimístnou sumu na podplácení těch republikánských členů kongresu, kteří budou hlasovat proti zdravotní reformě. Bratři Kochovi jsou reprezentanty „powers that be“, resp. „powers that was“ podle Martina Brodela. Viditelná část Deep State.

Neil Gorsuch, Donaldem Trumpem navržený kandidát na člena Nejvyššího soudu z Colorada, prochází několikadenním grilováním. Jeho úvodní řeč v závěru prvního dne byla silná i vtipná, osobní i profesionální, a jeho pověst bez poskvrnky ukazuje, že ti demokraté, jež budou hlasovat proti jeho jmenování, podléhají politickému tribalismu. Kdyby někdo takový chtěl dbát na dodržování zákonů u nás doma, byli bychom hrdi. Ostudné pokusy demokratů vylíčit jej jako pravicového extremistu ukazují, že jim je již všechno jedno, včetně jejich mediálního obrazu. Republikáni ovšem dělali Obamou navrženému kandidátovi totéž, a zdá se, že se chování mocensky velmi silně strukturovaného kongresu příliš neliší od chováni dětí v mateřské školce: ty do mě lopatičkou, já do tebe kyblíčkem.

US kongresman Trey Gowdy požádal o exhumaci těla Vince Fostera („fake factchecker“ Snopes to popírá, přestože jsou na internetu k dispozici fotografie z exhumace i výsledek pitvy…), a jeho údajná sebevražda bude znovu prošetřena. Vince Foster (48) byl kamarád Billa Clintona z dětství a sekretář, obhájce a prý i milenec Hillary Clintonové (takové multifunkční přátelství), než byl v roce 1993 nalezen zastřelen ve Fort Marcy Park, McLean, Virginia. Jednalo se o smrt nejvyššího amerického vládního činitele od zavraždění JFK v roce 1963. Vince Foster také zanechal roztrhaný dopis na rozloučenou, který se našel v jeho aktovce několik dní po jeho smrti. Trochu zvláštní je, že poradce Bernard Nussbaum, který aktovku prohledával dříve, v ní žádný roztrhaný dopis nenašel. Experti tento dopis označili za podvrh (detaily na unsolved.com).

Vince Foster hrál významnou roli v aféře Whitewater (realitní skandál Clintonových s mnoha podezřelými úmrtími). Jeho mrtvé tělo bylo následně přemístěno do zmíněného federálného parku, který již spadá do jurisdikce Virginie, která byla „pod kontrolou“. Že tělo bylo přemístěno poznali tak, že ten kus hlavy, který si prý ustřelil, na místě chyběl… A tu kulku taky nenašli. Lékař, který podepsal úmrtní list, zahynul při automobilové havárii jen o několik měsíců později, a dva policejní detektivové, kteří jeho úmrtí vyšetřovali, opustili zemi a už o nich nikdy nikdo neslyšel…

LT Col. James McFitting, šéf forenzní laboratoře Naval Hospital v Norfolku, Virginia, novinářům potvrdil, že Vince Foster měl střely v hlavě hned dvě, a to zezadu (zde to nesedí, původně měl prý zbraň v ústech, ale už nemáme sílu hledat další vysvětlování a hrabat se v dalších mrtvolách). Dále bude jeho smrt vyšetřována jako vražda. Původně byla vedena tři vyšetřování jeho smrti (WaPo píše o pěti), to nejdelší pod vedením žalobce Kennetha Starra (ano, Monica Lewinsky!), a všechna byla uzavřena s tím, že se jednalo o sebevraždu. Závěrečná zpráva FBI o vyšetřování se z Národního archívu „ztratila“.

V procesů „ztrácení“ měl prsty Sandy Berger, Clintonův bezpečnostní poradce z let 1997-2001. Předtím, než svědčil před vyšetřovací komisí, čtyřikrát navštívil Národní archív, kde prý („allegedly“) systematicky odstraňoval určité dokumenty. Rozstříhané nůžkami si je nacpal do ponožek a nohavic poté, co se jakousi „toaletní fintou“ zbavil dohledu… To jsou ty dokumenty, které se čtou v místnosti bez oken pod dohledem ozbrojeného strážce, který má kufřík s dokumenty připjatý k zápěstí řetězem. House of Cards je odvárek proti tomuhle!!!

Méně se také ví, že Kenneth Starr byl najat jako obhájce Jeffrey Epsteinem (odsouzený pedofil a Billúv kamarád, jeho soukromý Lolita Express vozil pravidelně zájemce na jeho soukromý Virgin Island v Karibiku). Kenneth Starr pracoval až donedávna jako President & Chancellor na Baylor University, soukromé křesťanské škole, kde kryl sexuální útoky a napadení ze strany členů jejich lukrativního křesťanského fotbalového klubu…

Roger Stone, napravený agent CIA bojující už léta na Infowars tvrdí (a není sám), že tělo Vince Fostera bylo přeneseno z Bílého domu do škarpy v parku, kde bylo později nalezeno, a doslova uvádí, že „Hillary ordered a guy named Livingston and a guy named Kennedy“ přemístit tělo, protože kdyby se vyšetřování odehrávalo v Bílém domě, vyšetřovatelé by měli přistup k nejcitlivějším osobním záznamům. Patrick Knowlton, muž, jenž tělo Vince Fostera nalezl, s mnoha závěry vyšetřování nesouhlasil, ale Kenneth Starr se všemi dostupnými právnickými prostředky snažil zabránit tomu, aby se Knowltonovo svědectví dostalo do spisu. Pikantní je zejména to, že auto Vince Fostera bylo u parku zaparkováno asi 70 minut předtím, než bylo jeho tělo nalezeno, ačkoliv v tu dobu byl již muž, dokonce i dle oficiální zprávy, dávno mrtev. Agent Monroe, který svědectví Knowltona do spisu zapracovával, je prostě zfalšoval, což se zjistilo, až když Knowlton, jemuž bylo mnohonásobně a opakovaně vyhrožováno, o celé kontroverzi četl v blíže neupřesněných londýnských novinách.

Nové vyšetřování bylo zahájeno v důsledku nálezu “if anything ever happens to me” dopisu reportéra, zdánlivě bezdůvodně zastřeleného ve Fairfaxu. Ředitel FBI, jež vyšetřování smrti Vince Fostera převzala, James Comey, prý osobně ujistil kongresovou komisi, že na to dohlédne… takže se můžeme těšit na první oficiálně potvrzenou „double-suicide“!

Breitbart informuje o neutuchajícím úsilí Judicial Watch přinutit IRS zveřejnit dokumenty, prokazující jeho zneužití Obamovou administrativou k perzekuci politických oponentů, např. Tea Party a dalších. Judicial Watch má také připraveno přes tři sta žalob na Clinton Foundation. Přebírání moci Trumpově vládě evidentně ztěžuje nejen boj uvnitř tajných služeb, ale, jak to vidí Martin Brodel i další, i boj uvnitř samotného Deep State.

Nezávislá média informují o zadržení 1500 osob v souvislosti s pedofilií. Tiskovou konferenci, na níž prezident Trump jasně vysvětluje tvrdé stanovisko své vlády k této rozrůstající se celosvětové pedofilní „epidemii“ a tvrdý postup Homeland Security, odvysílal pouze Fox. Jednou.

Nezávislá média informují o zadržení 1500 osob v souvislosti s pedofilií. Tiskovou konferenci, na níž prezident Trump jasně vysvětluje tvrdé stanovisko své vlády k této rozrůstající se celosvětové pedofilní „epidemii“ a tvrdý postup Homeland Security, odvysílal pouze Fox. Jednou.

Ilustrační mapka prezidentských voleb 2016

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter