Švejkování: Americké horké léto & Katolické perličky na dně

Na 350 deníků zveřejnilo anti-trumpovské úvodníky, čímž celému světu potvrdily svou nezávislost a objektivitu. Q zveřejňuje celé bloky koordinovaných mediálních útoků.

Koordinovaný útok na Infowars Alexe Jonese a odstranění jeho videí a kanálů ze sociálních sítí všeho druhu způsobil okamžitý prudký nárůst jeho popularity a počtu jeho fanoušků. Jeho svobody vykřikovat a přehánět se poněkud nečekaně (ale nepřekvapivě) veřejně zastal i sám Noam Chomsky. A my bychom dodali, že nikdo nemá ze zákona povinnost Alexe Jonese poslouchat. Někteří konspirátoři se dokonce domnívají, že se mu splnil jeho životní sen a stal se mučedníkem svobody slova! Koordinace IT gigantů je zjevná.

Světová lokální média vesměs pouze přetiskují zprávy AP a Reuters. Komu vlastně tyto mocné mediální domy patří?

Objevují se jakési komplikace v procesu denuklearizace Severní Koreje, podle níž je celý proces sabotován ze strany vysokých činitelů USA. 

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Proces s lobbistou Paulem Manafortem, zavřeným na samotce, vrcholí. Masmédia hezky po komunisticku zdůrazňují jeho okázalý luxusní životní styl a ukazují chudým Američanům jeho auta a luxusní oblečení (například bundu z pštrosa) na CNN jako důkaz… čeho vlastně? Spolčení Donalda Trumpa s Ruskem o deset let později? A kabelky by nebyly? Jeho aktivity byly již někdy před deseti lety vyšetřovány, a osvobodil ho tehdy mladý a schopný právník jménem – Rod Rosenstein!

Gregg Jarrett, foxí právní specialista, vydává knihu‚The Russia Hoax, The Illicit Scheme To Clear Hillary Clinton & Frame Donald Trump‘. Prezident mu k ní gratuluje tweetem.

 

 

A ještě ten Strzok…

Republikánského reprezentanta z Texasu Louie Gomerta chytaly mrákoty, když líčil, jak si z nelegálního a nezabezpečeného soukromého serveru u Clintonovic ve sklepě ucucávala pravidelné dávky jistá „foreign entity“, jak odhalil vyšetřovatel Frank Rucker, a navrhuje test na polygrafu. To nadzvedlo zase demokratické Strzokovy obránce a byla to docela mela.

Ukazuje se, že agent Peter Strzok byl již před nějakou dobou na detektoru lži, což je pravidelně povinné pro určité „šarže“ – a neprošel! Kupodivu to nikomu nepřipadalo divné.

Lisa Pageová, Strzokova milenka, podle True Punditu na uzavřeném slyšení potvrdila, že informace ze serveru Clintonové čerpala Čína.

Strzokův otec pracoval podle Zerohedge hodně dlouho pro Bells Helicopters, například v Íránu. Tato firma je spojována s černými operacemi tajných služeb a zbrojním byznysem v celém světě.

Prezident Donald Trump se podle některých pramenů chystá na audit Fedu. Ten má ve své radě guvernérů místo oficiálních sedmi členů pouze tři. Donald Trump by mohl jmenovat celkem dalších šest až sedm. Současná politika Fedu jde podle Zerohedge proti Trumpovým ekonomickým cílům.

Světovou ekonomiku prý táhne několik států a zbytek se veze, čteme. No, třeba takový Honduras se moc neveze… Celá ta migrační legrace má původ někde úplně jinde, zdá se.

Greg Gutfeld z Foxu tvrdí, že masmédia prostě vyměnila hysterii globálního oteplování za klimatickou změnu – a tu pak plynule za „Trump Derange Syndrom“.

Robert F. Kennedy Jr. vznesl po padesáti letech překvapivou otázku, zda byl vrahem jeho otce, Roberta Kennedyho, opravdu Sirhan B. Sirhan. Jeho zbraň byla osmiranná, ale na místě se našlo 13 střel, což dosvědčila i pozdější analýza zvukových záznamů technika Philipa Van Praaga, přičemž kuchyňský dveřní rám, který zachytil „nadbytečné“ střely, byl posléze z místa zločinu odstraněn.

Šestnáct amerických tajných služeb má přes 220 tisíc zaměstnanců a rozpočet 66,8 miliardy dolarů, ale jejich „chyby“ stojí prý desetkrát tolik!

Manžel demokratické kongresmanky z Missouri Claire McCaskillové získal od jejího nástupu do funkce zakázky a subvence od ministerstva bydlení a městského rozvoje a ministerstva zemědělství ve výši přesahující 131 milionů dolarů.

Starosta Chicaga Rahm Emanuel má prý složky na kdekoho včetně Obamy, a jeho tehdejší potencionální jmenování do čela zaměstnanců Bílého domu by bylo bývalo znamenalo problém s udělením bezpečnostní prověrky kvůli jeho údajnému napojení na Mossad, kterému údajně zajišťuje spojení se CIA.

Novou tvář Demokratické strany naproti tomu představuje půvabná mladinká „demokratická socialistka“ Alexandria Ocasio-Cortezová s telecíma očima, kterou si pochvalují zejména republikáni pro její do očí bijící „kompetenci“ a všeobecný rozhled. O socialistickém společném vlastnictví výrobních prostředků ještě evidentně ani ona, ani Američané jí fandící neslyšeli! Do těch by dnes měla patřit také autorská práva a patenty… Kde na své sliby vezme? „Oni to zařídí,“ nechala se slyšet tato specialistka (co nám to jen…), která také demokraticky odmítla účast prý nepřátelských médií na jednom ze svých posledních vystoupení.

Při jízdě na kole byl jiným cyklistou zastřelen Marc Hausknecht, kardiolog George Bushe staršího. Jeho vrah se o několik dní později příhodně zasebevraždil.

Kalifornské požáry jsou některými divočejšími konspirátory vykládány jako trochu drsnější cílená relokace obyvatelstva. Operátor Verizon úmyslně zpomaloval komunikaci zúčastněných hasičů.

150 poboček Starbucks Café zavírá

Nymag.com a další zdroje přicházejí se zajímavým příběhem o jednatřicetiletém chlapíkovi jménem Ezra Cohen-Watnick. Kontroverzní bývalý bezpečák prezidenta Trumpa, přivedený spolu s dalšími  generálem Flynnem (říkalo se jim „Flynnstones“), byl vyšoupnut z Bílého domu H.R. Masterem, po jehož odchodu (mezitím pracoval u Oraclu) se vrací jako národní bezpečnostní poradce ministra spravedlnosti Jeffa Sessionse. Prezident k tomu prý vydal pokyn osobně. Měl by být vazbou na CIA a zprostředkovávat setkání s agenty ohledně „black-ops“.

 „Whoopi went apeshit,“ říká o konfliktu Whoopi Goldbergové s Judge Jeanine na televizní obrazovce v přímém přenosu jeden náš oblíbený youtuber. Jmenovat nebudeme, aby nám je nepozavírali, než by řekl „Orwell“! Televizní kanál FOX, na němž má prostořeká Judge Jeanine svůj pořad, byl ovšem koupen společností Disney, takže odtud se o hollywoodských hrátkách nedozvíme víc, než co jsme pochytili z Californication. Už se tolik nesmějeme… Oběšení na klice tam bylo také.

Takzvanými globálními partnery NATO jsou podle BBC nyní Afghánistán, Austrálie, Irák, Japonsko, Jižní Korea, Mongolsko, Nový Zéland a Pákistán. To jsou věci! Takže bratři Awanovi, zaměstnávaní bývalou šéfkou DNC Debbie Wasserman-Schultzovou a řádící po mnoho let v kompjuterech několika desítek demokratických kongresmanů, vlastně pracovali na spolupráci!

 

 

Michael Trimm upozorňuje, že některé dokumenty, přístupné veřejnosti na internetu, jsou některým uživatelům „zneviditelněny“, jako například dokumenty o Jeffreym Epsteinovi, který podle všeho dlouhá léta řídil pedofilní ring pro americké tajné služby, a které Michael nevidí z žádného zařízení ani z různých IP.  Zmiňuje 800 tisíc v USA oficiálně zmizelých dětí ročně. Ukazuje také zabílené obvinění proti ruské špiónce Butinové, jejíž zadržení údajně souvisí s child sex trafficking, sexuálním pašeráctvím dětí. Human trafficking je obrovský problém také v Severní Koreji, říká Michael Trimm.

Na tři stovky katolických kněží v Pensylvánii v minulých desetiletích sexuálně zneužívalo více než tisíc dětí, chlapce i dívky. Celkový počet obětí ale jde podle zprávy US Grand Jury pravděpodobně do tisíců. Zveřejnění zprávy vzbudilo celosvětovou pozornost, zejména v souvislosti s faktem, že katolická církev pedofilní kněží po sedm desetiletí kryla. Tato dlouhodobá politika Vatikánu tyto jedince vyloženě zvala do svých řad! Lionel tvrdí, že celou záležitost by z právního hlediska bylo možno brát jako koordinovaný útok ze strany státu Vatikán (nikoliv samotné katolické církve), který prováděl systematický racketeering – vydírání. Kněží těmto malým ubohým věřícím dětem totiž vyhrožovali, že pokud promluví, půjdou do pekla. Pedofilie podle Lionela nesouvisí s celibátem – běžná nadrženost z normálního chlapa pedofila neudělá. Papež se nemastně-neslaně omluvil. A co odškodnění? A potrestání viníků?? Jak je možné, že se na úchylné kněze nevztahuje právo? Zločin na dětech je zločinem nejstrašnějším…

Připomněli bychom, že Pensylvánie je jen jedním z padesáti Spojených států amerických. Jak se asi katoličtí kněží chovají v méně civilizovaných zemích? Také bychom připomněli známý fakt, že velká část zločinců všeho druhu utrpěla v dětství nějaké závažné trauma. Katolická církev se o blaho světa stará pečlivě již stovky let a například v Irsku se relativně nedávno našel hromadný hrob více než osmi set dětských tělíček, z nichž některá údajně jevila stopy satanistických rituálů. To ale pochopitelně neumíme ověřit…

Papež František dále přijal rezignaci australského arcibiskupa Philipa Wilsona, který kryl pedofilního kněze Jamese Fletchera z Hunter Valley severně od Sydney v 70. letech. Zvrácený Wilson se snažil svou nucenou rezignaci zvrátit. A co justice?

Americká církev zveřejnila informace o kardinálovi Theodoru McCarrickovi, který dlouhodobě sexuálně zneužíval seminaristy a nezletilé, zatímco hbitě stoupal v církevní hierarchii.

Laskavý čtenář již také zajisté slyšel o australském kardinálu Pellovi, který se ve svém slavném interview vyjádřil v tom smyslu, že si ta sedmiletá začala, a dotáhl to na šéfa vatikánského ekonomického sekretariátu, tedy vatikánskou „trojku“.

Sexuální zneužívání jelo na plné pecky, zdá se, také v Chile. Arcibiskup ze Santiaga Ricardo Ezzati byl předvolán svědčit o své roli v krytí mnohaletého sexuálního zneužívání dětí reverendem Oscarem Munozem. Arcibiskup prý o ničem nevěděl. Munoz se přiznal v jednom případě, obětí se ale hlásí mnohem více.

Obchod s dětmi je, podle mnoha zdrojů, multimiliardový byznys.

Objevují se také další a další obvinění sexuálního zneužívání jeptišek ze strany kněžích, a to zejména v Africe. Tato obvinění byla Vatikánem ignorována již od devadesátých let.

Ozývá se také Dutroux z Belgie – prý není sám, kdo je zodpovědný za smrt těch holčiček! A co dělá belgická policie?

True Pundit a další investigativní média přinášejí zprávu o tom, že investigativní novinářka Jennifer Mooreová, spolupracovnice dravého investigativce George Webba, byla minulý týden nalezena mrtvá v hotelovém pokoji v hotelu Radisson ve východním okrsku Washingtonu, D.C. v Marylandu. George Webb je youtubový investigativní novinář, a často je považován za agenta Mossadu; argumentem bývá, že je ještě naživu. Jenny Mooreová zemřela na blíže neupřesněný „záchvat“, nejednalo se o sebevraždu. Novinářka našla údajnou oběť znásilnění, které se mělo odehrát téměř před 20 lety, a svědectví tohoto mladého muže zpracovávala pro zveřejnění.

Asi týden před smrtí bývalá policistka Mooreová informovala FBI a Department of Homeland Security (DHS) o detailech znásilnění tehdy malého chlapce na privátní jachtě ve vodách Nové Anglie. Dnes šestadvacetiletý muž trpí tak silným post-traumatickým syndromem, že byl sotva schopen řeči, a při líčení tehdejších událostí se třásl a zvracel. Oběti znásilnění, hoši i dívky, prý byly předávány dokola kolektivem úchylů, a tyto sexuální „party“, jichž se účastnili členové washingtonských politických elit, prý nebyly ojedinělé. Mooreová si dělala starosti o jeho bezpečnost… Své materiály sdílela s redaktorem Thomasem Painem z webového média True Pundit. Drsný investigativec George Webb se poté nechal slyšet, že to je důvod, proč se věnuje spíše vyšetřování obchodu se zbraněmi a drogami – je to méně nebezpečné. Také vyjádřil určitou nejistotu ohledně pravosti svědectví, neboť psychika oběti byla zjevně závažně narušena. Možná si chce ale jen zachránit vlastní život…

Znovu a znovu narážíme v nejrůznějších souvislostech na podivnou a velmi vlivnou organizaci zvanou NAMBLA, obhajující prospěšnost sexuálního styku dospělých mužů s mladými hochy. Forbes píše (v zamčeném článku, který se otevře až po svolení se špehováním, které jsme nedali), že se k nim nedávno přidal i Cukrouš.

AFP informuje o důležitých věcech na Twitteru: fotbal, tenis, fotbal, ping-pong, a dále tweetuje o Tálibáncích, pěstujících místo máku růže.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Michael Trimm, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter