Švejkování: Americké jaro – „Trump Derange Syndrom“

Během prvních dvou měsíců vlády Donalda Trumpa se snížil americký dluh o 100 miliard dolarů. Během prvních dvou měsíců vlády Baracka Obamy dluh stoupl o 400 miliard dolarů. Tolik Jim Hoft z Gateway Pundit, jeden z těch, kdo čerstvě získali přístup na tiskové konference Bílého domu.

Urputnou snahou korporátních médií o záchranu alespoň těch asi pěti diváků, kteří jim zbývají, začínají tato šlapat na paty Chaplinovi: Fareed Zakaria, jenž píše sloupky pro Washington Post, evidentně trpí „Trumpovým syndromem“ (nová americká psychická porucha způsobená obsesí prezidentem), a v pořadu Dona Lemona v hlavním čase CNN použil slovo „bullshiting“ tento profesionální novinář v souvislosti se svým prezidentem v průběhu jediné dlouhé vášnivé věty čtyřikrát!

Judge Napolitano na Foxu popisuje, že podle tří zdrojů z tajných služeb (jen Alex Jones má čtyři!) prezident Obama obešel americké tajné služby („went outside the chain of command“), neobrátil se na NSA, CIA, FBI či vlastní ministerstvo spravedlnosti, ale požádal o přepisy konverzací spojené s Trump Tower britskou špiónskou službu GCHQ, která má do databáze NSA neomezený přístup 24/7. Takže prostě přepisy rozhovorů na vyžádání dostane, a nejsou na tom žádné „american fingerprints“. To je velmi zajímavé…

James Clapper potom šaškuje na NBC a vykládá, že by určitě věděl, kdyby nějaké povolení odposlechů Trump Tower (FISA) bylo vydáno. Mainstreamová média ovšem dále předstírají, že o ničem takovém nebyla řeč, a neinformují, ačkoliv to podrobně popsal i mluvčí Bílého domu Sean Spicer na tiskové konferenci. Ten musel o něco později vzít zpět zmínku o GCHQ – působí to dojmem, že existují jakési dohody, že o cizich tajných službách, špehujících americké občany na území USA, se nemluví. Na nezávislá média se to ovšem nevztahuje, neboť v USA stále ještě oficiálně existuje, ač těžce zkoušena, svoboda slova.

Hvězda MSNBC Rachel Maddow si naběhla a spáchala profesionální sebevraždu v přímém přenosu: bombasticky ohlásila odhalení (nelegálně získaných) daňových přiznání Donalda Trumpa, napětí z odhalení stupňovala až ke stropu, a nakonec vytáhla dva listy z roku 2005, které hezky všem ukázaly, že Donald Trump tehdy zaplatil na daních 38 milionů dolarů, celých 25 procent. Obama zaplatil předloni 18,7 procenta, Bernie Sanders 13,5 procenta, neboť využil všemožných daňových výjimek, proti kterým sám tak statečně bojuje. Jeho slabomyslní fanoušci mu ale stále věří. Lionel (Lionel Media) tvrdí, že toto daňové přiznání bylo publikováno již před rokem ve WSJ, a že se jedná o kopii klienta. Životopisec Donalda Trumpa, novinář David Cay Johnston je prý našel ve své dopisní schránce… Rachel Maddow čelí žalobě.

Mluvčí Bílého domu Sean Spicer píše novou kapitolu americké žurnalistiky: ve čtvrtek v přímém přenosu z tiskové konference celému světu ukázal, jak vypadá poctivá novinařina.  S nesmírným uspokojením jsme shlédli nejen originální divokou tiskovku, ale také její bravurní analýzu na kanále „Hard Bastard“. Jméno odkazuje na bojová umění, ale kanál patří profesionálnímu novináři, jehož jméno neznáme. Jonathan Karl z ABC News se zcela neprofesionálně pustil se Seanem Spicerem během tiskové konference do ostré polemiky ohledně odposlechů Trump Tower. To je něco naprosto nevídaného a zcela nepříslušného pro novináře, který má informovat o tom, co mluvčí říká, a nikoliv s ním polemizovat. Profesionálně připravený Sean Spicer odpověděl na agresivní útoky a pokřikování záplavou citací z tisku z nedávné doby, kdy novináři psali o odposleších (například v NYT).

Infantilní a emocionální zloba z Jonathana Karla přímo tryskala, a Sean Spicer byl nucen nevychovaného novináře několikrát požádat, aby se zklidnil, aby mu mohl vůbec odpovědět. Asi deset minut četl Spicer svým skořicovým hlasem vyčerpávající fakta z veřejných zdrojů, a ukázal celému světu, že Jonathan Karl nedělá svou práci a tvrdošíjně prosazuje falešný narativ. Karl zaútočil znovu, zcela ignoruje fakta, jež právě zazněla. Sean Spicer neztratil glanc, byl připraven jako jedničkář a milého globalistického aparátčíka utloukl fakty.

Vzápětí si vzal slovo další zpovykaný nezdvořák, Jim Accosta ze CNN, a ukázalo se, že nechápe nic z toho, co před okamžikem zaznělo, a položil opět stejnou, již několikrát zodpovězenou otázku. Sean Spicer si ho vychutnal a ukázal, bez argumentace tajnými službami a podobně, celému novinářskému světu Accostovu absurdní aroganci a disrespekt k faktům. Bravo!

Hard Bastard také upozorňuje, že Al Sharpton, radikální aktivista a veřejná osobnost, spojovaná s ex-prezidentem Obamou, má problémy s neplacením daní dlouhodobě.

Bývalý vysoký důstojník CIA William Binney potvrdil odposlouchávání Trump Tower již asi před měsícem.

Reportér televize CBS Ben Swann (držitel ceny Edward R. Murrow Award a dvou Emmy) připravil koncem ledna první televizní reportáž o Pizzagate, v níž vpodstatě jen shrnul nám konspirativcům dávno známá fakta, a vzápětí zmizel jak z obrazovky, tak ze sociálních sítí. Sám oznámil, že jeho sociální účty „zhasnou“ (go dark), a konspirativce zvedlo ze židlí jeho kryptické twitterové ohlášení, v němž použil slovo „Tzuday“ místo Tuesday. Takovou chybu pochopitelně novinář-profesionál neudělá náhodou, a spekuluje se o souvislosti se slavnou vojensko-strategickou knihou čínského autora Sun-c´ z 5. st. př.n.l.: The Art of War.

Montagraph (opravdický „bad guy“ na internetu) uvádí, že při vyhledávání ve WikiLeaksse Tzuday objevuje 1036x! V Kissingerových mailech, v „Sony“ mailech, v „Syria“ mailech, v Podesta mailech… 

Marc Dice, jenž dlouhodobě bravurně mapuje snadnou ovladatelnost naivních a nevzdělaných Američanů (to samozřejmě nejsou všichni), v dokumentu Amerika – The Ignorant ukazuje propojenost Washingtonu a Hollywoodu, a to ideologickou i finanční. Obamovi se evidentně podařilo vytvořit neuvěřitelný kult osobnosti. Posloucháme a sledujeme Američany, jak pod zaklínadlem „Obama, Obama“ podepisují souhlasnou petici pro přidávání karcinogenů do pitné vody, preventivní nukleární útok na kohokoliv či návrh na jmenování Karla Marxe na prezidenta USA, až Donald Trump conevidět odstoupí. Jsou úplně dehumanizováni a mají „attention spin“ zlaté rybky.

To potvrzuje také Lionel, jenž podrobně hovoří o hlubokém a hrozivém propojení dvou amerických pobřeží, a jeho pojetí má pořádné grády. Lionel je právník a bývalý žalobce.

„Nekoherentní anti-trumpovské protesty jsou plýtváním kyslíkem a elektrony!“, prozrazuje svou vášeň pro kvantovou fyziku. Vysvětluje také, odkud se vzal odsuzující a diskreditační termín „konspirační teorie“, který zavedla (a úmyslně zdiskreditovala) CIA v letech po vraždě JFK.

Mike Rivero zastává silně protiizraelské postoje. Ono to trochu vypadá, že záleží čistě na tom, kterou část historie se rozhodnete nerespektovat, a hlavně – kdo rozhoduje. Historie je pohyblivá a zatím jsme stále u práva silnějšího. Jason Chaffetz žaluje bývalého šéfa cyber ochranky Hillary Clintonové, Bryana Paglianiho (nelegální a nezabezpečený server u Clintonovic doma ve sklepě), který bez omluvy ignoroval hned několik předvolání kongresu, a Mike si klade otázku, zda je Pagliano stále ještě naživu. Google nepřináší žádné aktuální informace, zato automaticky nabízí „Bryan Pagliano dead“.

WikiLeaks publikují seznam novinářů, v průběhu kampaně přímo placených Hillary Clintonovou: ABC, Bloomberg, CBC, CNN, NYT, Huffington Post, Daily Beast, MSNBC, New Yorker, People, Politico, Vox. Ani jeden Foxík!

Stefan Molyneux rozebírá milionové obchody švédské vlády s migranty, které za úplatu rozděluje hoteliérům, přičemž těm v oblasti, kteří odmítnou, pochopitelně zkrachuje byznys. Nenazývají to ovšem korupcí, ale pomocí bližnímu. Z jeho švédského hosta, soukromého hoteliéra, se nezadržitelně linou ideologické bláboly, ale nakonec se ukazuje, že nastává také obrovský problém s pojišťovnami, které propagandu „nežerou“ a celý proces zničující korupce brzdí.

Novinářům z NYT navrhuje Stefan emigraci, aby je daňoví poplatníci nemuseli krmit ve vězení, a dále navrhuje plošné použití polygrafů ve vládních institucích.Také tvrdí, že Greenspan byl jen nástrojem, ať už si o tom on sám myslí cokoliv.

Zerohedge píše o aktuální zvýšené radioaktivitě v Evropě neznámého původu.

Rojení agentů neustává. Bývalý důstojník CIA Robert David v rozhovoru s Alexem Jonesem charakterizuje spodní proud všeho dění: „Pedofilie – privilegium elit“. Politici a bankéři z toho prý udělali opravdu velký byznys. Také říká, že Hillary Clintonová v podstatě prodala Sýrii i Jemen za desítky milionů dolarů. O Georgi Sorosovi se vyjadřuje jako o „Dead Man Walking“. Mainstreamová média i nadále neinformují.

Nějaká stupidní organizace ve Virginii se pokusila vyhlásit bojkot místního výrobce vína, který podporoval Donalda Trumpa. Vmžiku bylo sakum-pikum vyprodáno.

Ivanka Trump, jejíž produkty odmítly prodávat celé řetězce, láme prodejní rekordy. Američané bojují nakupováním! Martin Brodel konstatuje, že levičáci postrádají schopnost sebereflexe. Našinec by mohl vyprávět!

Martin Brodel fascinovaně popisuje absurditu, kdy levičácké hnutí Yes, California! je ve skutečnosti nadací jistého Louise J. Marrinelliho, učitele angličtiny, žíjícího prý asi 1000 km východně od – Moskvy…

Je čas dospět, Ameriko!

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter