Švejkování: Americké rodeo – Repolarizace Trumpem

„Já bych s ním na večeři nešel,“ uzavírá Lionel své exposé o nejnovější senzaci CNN, reportáži Rezy Aslana, v níž tento světoznámý novinář, spisovatel, náboženský vzdělanec a televizní persona íránsko-amerického původu pojídá lidský mozek a nechává se posypat popelem mrtvých při návštěvě jedné hinduistické sekty v Indii.

Lionel (Lionel Media) rozebírá jednotlivé aspekty kanibalismu v souvislosti s nemocí šílených krav, Creutzfeldt-Jakobovou nemocí a nemocí kanibalů zvanou kuru, ale také s morálkou, kulturou a civilizací, a zejména se zabývá, jako jeden z mála, otázkou, kdo to v CNN povolil a čí to byl mozek. „Bravo, CNN!“ dívá se do kamery. „Jíte naše mozky a sajete naše duše…“ My se ptáme: Co se stalo s civilizací?

Reza Aslan mediálně zazářil, když před nějakou dobou znemožnil jednu sličnou agresivní foxí blondýnu, ale rychle jsme se museli vzdát všech nadějí, když se dostal do intelektuálního křížku s váženým a oblíbeným neurovědcem a filosofem Samem Harrisem a pokusil se ho, s pomocí Glenna Greenwalda, mediálně zničit. Klasika: vytrhl větu z kontextu a označil jej za vražedného maniaka. Kdo někdy viděl či slyšel přednášku Sama Harrise na jakékoliv téma, ten se zakucká. Pak jsme Rezu ještě několikrát slyšeli velmi sofistikovaně obhajovat islám v souvislosti s teroristickými útoky, a vypnuli jsme ho. Až teď tohle…

Celé další kolečko ruského humbuku ukazuje, jak zoufale bojují globalisti o koryto. Tatáž média, která ještě před pár dny vytrubovala, že generál Flynn je vlastně něco jako zrádce a že to prokázaly odposlechy, najednou tvrdí, že prezident Trump musí předložit důkazy o svém tvrzení, že Trump Tower byla na konci kampaně „napíchnuta“. Absurditu celé situace podtrhuje fakt, že i ten nejhloupější Američan ví, že Edward Snowden je zrádce, který vyzradil překvapenému národu hrůzný fakt, že je odposlouchává vlastní vláda. Všechny. Informace jsou (podle vzoru „zdroje jsou“ – ty tedy také jsou, ale o tom příště), jde jen o to, kdo má k čemu přístup, tedy o moc.

NYT 19/01/17: „One official said intelligence reports based on some of the wiretapped communications had been provided to the White House.“

 

Nadpisy se slovem „wiretaped“ si už NYT na webu přemazaly.

Jamese Clappera, bývalého šéfa National Intelligence, jsme viděli natvrdo lhát v televizi. Pod přísahou.

USNews 17/11/16: Clapper face charges for an admittedly false statement to Congress in March 2013, when he responded, “No, sir“ and „not wittingly” to a question about whether the National Security Agency was collecting “any type of data at all” on millions of Americans.

Obama prý randí s Buffetem v Silicon Valley, říkají naše většinou spolehlivé fake news, ke kterým se hrdě hlásíme. Copak tam asi pečou?

Martin Brodel je přesvědčen, že kdyby se vyvalily všechny informace o Clinton Foundation a jejích aktivitách, šla by minimálně jedna třetina Washingtonu ke dnu. Domnívá se, že je to poprvé v historii USA, kdy se někdo (Donald Trump) dostal tak daleko, aby mohl ohrozit jejich (globalistickou) moc. „American Royalty“, říká. Podivuje se, že mexický prezidentský kandidát vede anti-trumpovskou rallye v LA. Důvod? Hollywood a kartely tam mají zaparkované peníze, proto!

Dále Martina docela dost nakrknul vysoký funkcionář NBA Adam Silver, který místo basketu podporuje transgenderový aktivismus.

Washington Post si stěžuje, že „exkluzivně“ trávený volný čas Trumpovy rodiny bude zátěží pro americký rozpočet. Že pro ně prezident Trump pracuje zadarmo už nedodávají. WaPo si nevidí na špičku nosu, s čestnou výjimkou nesnesitelného, ale respektováníhodného Charlese Krautzhammera.

Obama prý před lety nevyhrál volby ani v jednom státě, který vyžaduje ID s fotkou.

Tucker Carlson (Fox) k protestům proti „Travel Ban No.1“: „Uvědomujete si, že protesty na letištích způsobujete problémy také spoustě lidí, kteří s Donaldem Trumpem nemají nic společného, a jejichž část s vámi pravděpodobně i souhlasí?“ „Důležitější je si uvědomit, že šíříme lásku a předáváme poselství,“ odvětil mladý černý vystajlovaný blb.

Lionel: „Protesty na letišti po 9/11? Už jste to někdy zkusili?“ naráží na přísná bezpečnostní opatření, a vysvětluje, že nic takového není možné bez systémové podpory „shora“.

Mike Rivero uvádí, že od pozastavení prvního Trumpova „Travel banu“ přichází 60 procent imigrantů z pěti těchto zemí. Také rozebírá jakýsi oficiální průzkum z roku 2013, který dokládá, že 13% ilegálních imigrantů jsou registrovaní voliči. Dělá to sakumpikum nějaké tři miliony. Ani opakované veřejné výzvy Baracka Obamy ilegálním imigrantům před volbami, aby se k volbám dostavili a volili Clintonovou, nezabrání massmédiím tvrdit, že neexistuje žádný důkaz o tom, že by se voleb účastnili ilegální imigranti, kterých je v USA podle odhadů něco mezi 11-13 miliony.

John McCain se nechal nachytat ruskými trolly a hezky se rozpovídal o amerických opatřeních na Ukrajině.

Server Beforitsnews.com píše, že se Hillary Clintonová pokusila opustit zemi, aby se vyhnula vyšetřování tajnou komisí, v čemž jí bylo zabráněno při pokusu nastoupit do letadla. Bill prý spolupracoval.

Šílení američtí levičáci mají evidentně alergii na zdravý rozum: po násilnostech v Berkeley ukřičeli v Middlebury College (Vermont – domovský stát pětasedmdesátiletého marxistického revolucionáře Bernieho Sanderse, který teď štve své přihlouplé ovečky, jež mu zbyly, proti Trumpovi, i skvělého Styxe) politologa Charlese Murraye (76), který nakonec mluvil z privátní místnosti přes live web kameru. Křik byl slyšet i tak v pozadí celé přednášky, a po následujícím rozhovoru s profesorem politologie Allisonem Stangerem měli bezpečáci co dělat, aby je dostali do auta, neboť se je stovky studentů pokusily fyzicky napadnout a dokonce rozhoupaly auto, aby mu zabránily v odjezdu, protože jeho přítomnost je prý uvedla v přímé nebezpečí. Kdo a co je tam učí?

Z konkrétních protestů vyplynulo, že se ani studenti, ani profesoři neobtěžovali čtením jeho díla, ale že jednají primárně emotivně, jako děti. Nebo opice. (A přesně o tom mluví to Rezou napadené pojednání Sama Harrise: The power that belief has over our emotional lives appears to be total. Muslim Reza věděl, co dělá.) Dokonce vyhlásili falešný požární poplach! Asi jim někdo zapomněl říct, že ta přednáška nebyla povinná… Ale jsou to prý studenti, kdo potřebuje „safe space“!

USA, zdá se, procházejí procesem jakési „repolarizace Trumpem“.

Opakovaně se vynořuje informace o nové zbrani, založené na elektromechanickém pulsu. Máme se na co těšit, středověk trvá.

Slavný investigativec George Webb (vřele doporučujeme čtenářům s pevnými nervy) upozorňuje, že Eric Braverman, kterého do Clinton Foundation přivedla jeho spolužačka Chelsea Clintonová v roce 2013, a který po nepotvrzené žádosti o azyl na ruské ambasádě zmizel, patří mezi tzv. Kissingerovy děti: všichni z Ivy League, členové Komise pro mezinárodní vztahy… Tito lidé vytvářejí politiku a nestarají se ani za mák o to, jak jsou jejich plány aplikovány, to mají na starosti lidé jako generál Petraeus. O tom jsme zase vyšpízovali, že únik tajných informací jeho biografičce a milence Paule Broadwellové byl (prý) jen trik, aby byl vzápětí dosazen na místo jakéhosi vrchního evropského cenzora. “Všechno chodí přes něj“, vyjádřila se později jedna jeho spolupracovnice v této funkci. A také mohl uplatnit „The Fifth“, slavný pátý dodatek americké ústavy, který umožňuje nevypovídat proti sobě samému. Ten by se na něj, kdyby ve funkci zůstal, nevztahoval.

George Webb také podrobně vysvětluje roli Bushů a Clintonů při konfliktu v Nikaragui, operaci Iran-Contras i detaily operace Mena, kdy se toto arkansaské letiště stalo jakýmsi obrovským drogovým hubem; celosvětově organizované sexuální otroctví, obchod s dětmi i s orgány na Haiti.

David Seaman, investigativní ohař na stopě Pizzagate, se pokusil kontaktovat Jakea Tappera ze CNN, a dostalo se mu odpovědi, že mu (Davidovi) posílá satanisty domů. David Seaman se táže, zda má Jake strhané nervy z publikování takového množství „fake news“.

Harvard vydal příručku pro své studenty, která obsahuje seznam fake news médií – světe div se, jsou tam snad úplně všechna neglobalistická! Přes velkou louži se dá jen těžko odhadnout, jestli z toho mají studenti takovou surrealistickou prču, jako my kdysi z vědeckého ateismu, v němž jsme studovali – dějiny křesťanství…

Pravda je lež… Zdá se, že si můžeme vybrat mezi 1984 a Pánem much „LIVE“.

Newsletter