Švejkování: Americké zemětřesení & Uranium One

Sean Hannity na Fox News rozetnul americké mediální ticho a pustil do éteru bombastickou zprávu, že FBI odkryla obrovský ruský korupční skandál, jemuž jsme se zde již před nějakou dobou věnovali: Uranium One. V detailech dle vlastních slov popsal největší skandál americké historie, kdy ruští nukleární zástupci převedli 145 milionů dolarů nadaci Clintonových v době, kdy Hillary Clintonová v pozici ministryně zahraničních věcí tento obchod schválila.

Celá transakce byla držena pod pokličkou Obamovou administrativou a podílel se na ní také John Podesta. Rusko tímto obchodem dostalo pod kontrolu pětinu amerických uranových zásob. Chudákům americkým nukleárním vyjednavačům prý bylo z ruské strany vyhrožováno!

FBI také objevila 30 stran záznamů, týkajících se setkání Billa Clintona a Loretty Lynchové na tarmacu ve Phoenixu 27. června 2016. Bylo to jen několik dní před výslechem Hillary Clintonové FBI ohledně jejího ilegálního a nezabezpečeného serveru doma ve sklepě, na němž evidentně servírovala informace kdekomu. Toto slyšení neproběhlo pod přísahou a nebyl z něj učiněn žádný přímý záznam. FBI nejprve popírala, ža by nějaké materiály týkající se tohoto setkání vůbec měla, ale chybička se vloudí – při jiném řízení s Judicial Watch, konzervativní právnickou kontrolní skupinou, se materiály zničehonic vynořily. Nejednalo se tedy o žádné neplánované přátelské setkání, jak se profláknutý mítink snažila představovat korporátní média, když to díky jednomu místnímu neposlušnému pisálkovi prasklo.

Prezidentem Donaldem Trumpem znectěná stanice NBC ustanovuje investigativní tým, který se bude věnovat chlívácké Weinsteinově aféře (výslovnost je zde „vajnsti:n“, podobně jako Weiner se vyslovuje „vi:ner“ a Epstein „epsti:n“). Prý měli v redakci téma sexuálního predátorství v Hollywoodu rozpracované celé měsíce. Lionel se může potrhat smíchy.“ A kde je komise pro tragédii v Las Vegas?“ táže se. Las Vegas je americkými masmédii pohřbeno. Tentokrát se ale Američané mohou bránit a rozjíždí se něco jako občanské vyšetřování.

 

 

Na nezávislé youtubové scéně panují obavy o zdraví šerifa Las Vegas Lombarda, jež byl během svého veřejného vystoupení zjevně otřesen. A docela divoce se spekuluje o tlacích, kterým musí čelit. Podivnou situaci bez dostatku relevantních informací mate dále zpráva o dvou stech ranách vystřelených střelcem Stevem Paddockem do dveří hotelového pokoje, podle poslední oficiální verze po postřelení hotelového bezpečnostního agenta Jesuse Campose před počátkem střelby do davu. Po postřeleném Jesusi Camposovi, který mimochodem nebyl v oficiálních seznamech zaměstnanců, se od minulého pátku, kdy měl vystoupit v pořadu Seana Hannityho na Fox News, slehla zem, aby se zničehonic objevil v celebrití show Ellen Degeneres. Ta se spokojila s odříkanými větami a jediné, co ji zajímalo, bylo, jak se cítil. Množí se zprávy o masivním zabavování telefonů a dalších elektronických přístrojů svědků ze strany FBI, o nuceném odstraňování videí z YouTube a dokonce o údajném úmrtí několika svědků, tvrdících, že střelců bylo v Las Vegas více. Martin Brodel byl kontaktován zaměstnancem firmy, která v budově hotelu Mandalay Bay instalovala neotevíratelná okna, a vysvětlil, že je velmi snadné je vysadit a zasadit zpátky.

Pokrytecká hollywoodská moralistní krusta praská a špína se valí ven. Gwyneth Palthrowová a Angelina Jolie spojují síly do týmového útoku proti prasáckému masturbátorovi Harveymu Weinsteinovi, kyberprostorem létají desítky slavných hollywoodských jmen, reputace se hroutí a nová a nová nechutná sexuální obvinění vyplouvají napovrch. Weinsteinova společnost se chystá změnit jméno a vyloučili jej z Oscarů a všech klubů hochů, co spolu chodí. Připravuje se lavina žalob.

Znovu se vynořuje smutný příběh bývalé dětské hvězdy Coreyho Feldmana, který o hollywopodské pedofilii mluvil veřejně již v roce 2013 v souvislosti se smrtí svého kolegy a přítele, dětského hvězdného herce Coreyho Haima, kterého znásilnili již v jedenácti letech – a nic. Prostě se to válí na netu a nikoho to nezajímá, ačkoliv se k němu veřejně přidal i Elijah (Frodo) Wood.

Nejnovější Projekt Veritas Jamese O’Keefa publikoval devastující záběry z nitra New York Times, ukazující přímo na kameru zkorumpovaný způsob myšlení vysoce postaveného člena redakce. Zachycený pracovník je dokonce bývalým operativcem Demokratického volebního výboru, který si vymýšlí, že James Comey je jeho kmotr. Bájná lhavost… Toto video by mohlo být důvodem, proč tento kdysi slovutný list zveřejnil jen den poté materiál s hollywoodskou wensteinovskou rozbuškou, která to přebila a má jim zachránit již neexistující pověst. James O´Keefe má na krku šest soudních řízení jen za poslední dva měsíce.

 

 

Vlna hysterie kolem alt-right hnutí postupně utichla, když se ukázalo, že za ním vlastně nikdo nestojí. Jednotlivé osobnosti se postupně, jak se je globalistická média pokoušela označit za „vůdce“, od hnutí distancovaly. Zbyl jenom jakýsi nacista Richard Spencer, o kterém předtím téměř nikdo neslyšel a který měl na společenských sítích před celou aférou jen pár stovek followerů, z nichž byla jistě alespoň část agentů-provokatérů. Tady ve Francii si policie vytvořila vlastní „odboj“ na netu, který si kontroluje. Pařížské nebe se od nástupu nového prezidenta poněkud zahustilo nízko letícímí hřmícími letadly a vrtulníky.

YouTube/Google/Alphabet/Deep State systematicky demonetizuje veškerá nezávislá videa, zabývající se Las Vegas a dalšími ožehavými tématy, ačkoliv o nich masivně na YouTube reportují také korporátní (a monetizovaná, tedy vydělávající) média.

Kalifornie si schválila orwellovský zákon, podle nějž je možno dostal až tisícidolarovou pokutu nebo rok vězení (nebo obojí) za nesprávné používání zájmen. Jedná se prý o ochranu práv komunity LGBT v seniorních zařízeních. Ve skutečnosti se jedná o flagrantní zásah státní moci do individuálního používání jazyka. My si zkoušíme představit, co by se dělo, kdyby se v Ostravě zavíralo za slovo „p…“, natož za nějaké zájmeno!

Dlouhodobě sledujeme naprostou absenci sebemenší morální či etické sebereflexe jak korporátních médií, tak intelektuálů v nich se producírujících. Mladí levičáci, vychováváni za Obamovy vlády s vírou v jedinou správnou cestu, a v tom, že moc rozhodovat patří jim, nechápou principy státu, zákonnosti, občanství, demokratického systému, jakkoliv reálně zneužitelného, neznají vlastní historii, proti níž se pak na povel bouří, protože jim nikdo neřekl, že není možné lidi jako biologické organismy k přinutit k jednotě jinak, než násilím, fyzickým či psychickým.

Nedopatřením jsme padli na další text Paula Krugmana v NYT. Ne všem ekonomickým argumentům rozumíme, ale z textu plyne, že Donald Trump je hlupák a lhář, a že americkou ekonomiku je třeba rozjet nejlépe zvýšením daní, jako to dělal Obama.

Bratři Podestové byli předvoláni k výslechu FBI.

Nezávislí komentátoři se shodují, že Google, YouTube a Facebook jsou platformy a neměly by mít právo vykonávat jakoukoliv kontrolní cenzorskou činnost. Břitký komentátor bez ubrousku Sargon zdůrazňuje, že problémem je to, o čem korporátní média, věnující se levicové propagandě a lobbingu, neinformují. To vede k posilování vlivu nezávislé občanské internetové žurnalistiky, která se ve snaze nezůstat závislá na rozmarech YouTube programátorů a manipulátorů začíná rozprostírat po všech dostupných společenských sítích. Levičácká scéna téměř neexistuje (kromě několika prostoduchých exhibicionistů a moralistů), propagandu zvládají média na profesionální úrovni.

Filosofická rubrika: Lionel (Lionel Media) kličkuje tématy jako život sám. V průběhu minipřednášky o volných radikálech a jejich škodlivosti se pohybuje od Antify po nukleoplazmu.  „Life is a mistake“, říká ve svém Konspiratoriu. “Jakkoliv se to snažíme okecat, je to jedna velká kosmická chyba. Jste prostě hvězdný prach.“ Jak prosté, milý Watsone!

Blíží se 100. výročí VŘSR, připomíná také.

Pod videem uveřejňuje shrnující citát „otce propagandy“ Edwarda Bernayse (1891-1995), který považoval masy za iracionální a jednající pod vlivem stádních instinktů.

„Vědomá a inteligentní manipulace organizovaných návyků a názorů mas je důležitým elementem demokratické společnosti. Ti, kdo tímto neviditelným mechanismem manipulují, představují neviditelnou vládnoucí moc, která představuje skutečnou moc v naší zemi. Je nám vládnuto, naše mysli jsou formovány, stejně jako naše smysly, naše nápady jsou sugerovány, a to ve většině případů lidmi, o nichž jsme nikdy neslyšeli. To je logický výsledek toho, jak jsou demokratické společnosti organizovány. Obrovské počty lidí musí takto spolupracovat, pokud chtějí žít v hladce fungující společnosti. Naši neviditelní vládci v mnoha případech neznají identitu svých kolegů vnitřního kabinetu. Vládnou nám pomocí svých kvalit přirozeného leadershipu, schopnostmi přinášet potřebné myšlenky a svou klíčovou pozicí ve společenských strukturách. Ať už k tomu zaujmeme jakýkoliv postoj, faktem zůstává, že téměř každý aspekt našeho každodenního života, ať už ve sféře politiky či byznysu, našeho společenského chování či etického myšlení, nám dominuje několik relativně málo osob, které chápou mentální procesy a společenské vzorce mas. To oni tahají za nitky, které kontrolují veřejné mínění, vyostřují tření společenských sil a hledají nové cesty, jak svázat a vést svět.“

Edward Bernays

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter